Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 14: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 13EW 63029.45
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 14EW 15065.84
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 15EW 10044.51
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 22NS 68029.16
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 23NS 68057.61
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 24NS 30060.76
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 1NS 98085.03
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 2NS 45067.92
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 3NS 65019.15
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 16EW 2003.28
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 17EW 11000.14
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 18EW 1007.51
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 7EW 20026.03
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 8EW 10016.62
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 9EW 10064.79
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 28NS 63068.21
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 29NS 13087.03
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 30NS 40095.00
421: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 31EW 15065.61
421: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 32EW 68093.00
421: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 33EW 5022.00
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 10NS 20059.18
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 11NS 15046.29
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 12NS 43047.25
613: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 19EW 42019.89
613: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 20EW 10088.66
613: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 21EW 12047.28
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 25NS 10090.24
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 26NS 62016.49
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 27NS 9092.93
 +/-
 WYNIK50.56
 MIEJSCE367