O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 98: K. Liszka - J. Walczak, 0.0, MP/MA, KOIM/155

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: M. Grodzka - T. Zaborowski, 3.5, LU/DS 3NS 3 NTW S6+1 63018.61
1103: M. Grodzka - T. Zaborowski, 3.5, LU/DS 4NS 5 DW CA-1 10052.47
2102: G. Walczewski - M. Kaleta, 2.5, SL 5NS 3 NTE SJ-2 10078.77
2102: G. Walczewski - M. Kaleta, 2.5, SL 6NS 3 SN C4+1 17017.81
3106: . - . , 0.0, 7NS TD 60.00
3106: . - . , 0.0, 8NS TD 60.00
4101: K. Nosal - T. Ustrzycki, 1.5, MP 9NS 3 DS CQ+2 15024.53
4101: K. Nosal - T. Ustrzycki, 1.5, MP 10NS 5 D xS CK-1 2001.64
5100: J. Bojanowska - M. Bielińska, 2.5, LD 1NS 1 DS H9-2 10042.66
5100: J. Bojanowska - M. Bielińska, 2.5, LD 2NS 2 SN HA+1 14055.18
690: G. Kisielewska - E. Szkaradek, 2.0, MP 13EW 4 NTS C2+2 69077.79
690: G. Kisielewska - E. Szkaradek, 2.0, MP 14EW 6 NTN C6-4 20099.59
793: M. Rogala - Ł. Słuszniak, 1.5, MP 17EW 3 SN H2= 14048.77
793: M. Rogala - Ł. Słuszniak, 1.5, MP 18EW 3 DW SJ= 11017.80
892: Ł. Ciborowska - K. Kraska, 0.0, MP 11EW 3 SS D3-4 20061.50
892: Ł. Ciborowska - K. Kraska, 0.0, MP 12EW 3 CE S8-2 10043.48
995: T. Podżorski - H. Jaworski, 0.0, SL 15EW 1 NTN CA-4 40095.08
995: T. Podżorski - H. Jaworski, 0.0, SL 16EW 2 NTS S2+2 18083.70
1091: W. Okuniewski - J. Grodzka, 4.0, SL/LU 19EW 4 HS D10-2 10042.10
1091: W. Okuniewski - J. Grodzka, 4.0, SL/LU 20EW 1 SN DQ= 8068.94
11122: A. Rasiński - P. Szwech, 0.0, 23NS 4 HW SA-2 20067.81
11122: A. Rasiński - P. Szwech, 0.0, 24NS 3 SS H7+1 1705.34
12123: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 25NS 2 NTW HJ= 1209.40
12123: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 26NS 5 SS CA= 65070.76
13124: M. Malcherek - M. Lorek, 2.5, SL 27NS 2 HW S5+3 20061.04
13124: M. Malcherek - M. Lorek, 2.5, SL 28NS 6 C xN SA-5 14000.00
14120: K. Roszyk - T. Potrawa, 4.0, SL 29NS 2 CN SK-1 10054.52
14120: K. Roszyk - T. Potrawa, 4.0, SL 30NS 4 HW D3-2 10050.27
15121: B. Żbik - A. Shindler, 3.0, MP 21NS 4 HE DA+1 45050.68
15121: B. Żbik - A. Shindler, 3.0, MP 22NS 3 DN CK-1 5044.79
 +/-
 WYNIK48.83
 MIEJSCE446