O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 728: W. Sroczyński - M. Witek, 12.0, LB/WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1729: J. Lubczyński - P. Stanikowski, 7.5, WP 1NS 1 DS H5+1 9068.99
1729: J. Lubczyński - P. Stanikowski, 7.5, WP 2NS 4 SN HA-1 10017.34
2734: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 3NS 5 CE S7-2 20092.36
2734: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 4NS 4 HE C10-2 20080.40
3735: M. Łebedyński - W. Kus, 7.0, WP 5NS 3 DE SJ= 11056.22
3735: M. Łebedyński - W. Kus, 7.0, WP 6NS 4 SS H7= 42055.41
4736: J. Nowak - T. Wasilewski, 19.0, WP 7NS 5 HE SJ-1 10072.78
4736: J. Nowak - T. Wasilewski, 19.0, WP 8NS 4 SN CK+2 48030.24
5730: B. Juszczak - M. Juszczak, 6.5, WP 9NS 6 NTS D6= 99087.03
5730: B. Juszczak - M. Juszczak, 6.5, WP 10NS 1 NTS C5+1 12034.10
6705: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP 11EW 2 S xS H6-2 30064.75
6705: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP 12EW 3 CE C7= 11081.64
7708: A. Mazurek - P. Weymann, 22.0, WP 15EW 4 CE SJ= 13059.70
7708: A. Mazurek - P. Weymann, 22.0, WP 16EW 4 HN H10+1 45051.89
8707: R. Pałasz - D. Lisiecki, 13.0, DS/WP 19EW 4 HS S8-3 15068.28
8707: R. Pałasz - D. Lisiecki, 13.0, DS/WP 20EW 1 SE D6-1 10058.60
9710: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 13EW 3 NTN HQ+3 69077.55
9710: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 14EW 6 SS S2+1 101024.26
10709: W. Kwiatkowski - W. Nowak, 16.0, WP 17EW 4 SN DJ-1 5082.48
10709: W. Kwiatkowski - W. Nowak, 16.0, WP 18EW 2 NTE H2= 12033.78
11712: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP 21EW 5 D xN C5-3 80098.52
11712: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP 22EW 2 CE H8+2 13082.70
12711: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP 25EW 3 NTN DJ-4 20095.97
12711: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP 26EW 6 SS CA-1 10075.34
13714: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP 29EW 2 HS D5-1 10045.48
13714: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP 30EW 3 H xW S8-2 30024.05
14713: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 23EW 4 HW SA-2 20031.98
14713: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 24EW 7 DN CJ-1 5097.43
15716: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP 27EW 2 HW D3+3 20039.11
15716: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP 28EW 3 C xN CQ-1 20082.65
 +/-
 WYNIK62.37
 MIEJSCE25