O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 700: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1703: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP NS 4 HE SJ= 62038.66
1703: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP NS 6 SN CK= 98069.07
2704: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP NS 6 NTS D6-1 5013.01
2704: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP NS 2 DS CK+2 13043.44
3701: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP NS 3 SE HA-1 5056.51
3701: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP NS 3 SS H10= 14055.18
4702: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP NS 4 SS D9-1 5076.63
4702: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP NS 4 CN D10-1 10036.03
5706: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 3 NTE SK= 4008.91
5706: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 2 SS H7+3 20020.55
6721: A. Przybylski - J. Cieśliński, 3.5, WP NS 2 CS DA+1 11034.43
6721: A. Przybylski - J. Cieśliński, 3.5, WP NS 2 SS H10-3 3008.97
7716: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP NS 3 HS CA-1 5079.29
7716: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP NS 1 SE H2-2 20073.84
8715: A. Syrek - G. Dembiński, 19.0, WP NS 3 NTW S10+2 46022.30
8715: A. Syrek - G. Dembiński, 19.0, WP NS 2 DN S4-1 10034.24
9718: W. Sroczyński - M. Witek, 12.0, LB/WP NS 3 NTN HQ+3 69022.21
9718: W. Sroczyński - M. Witek, 12.0, LB/WP NS 6 SS S2+1 101075.68
10722: W. Zimniak - L. Karwasiński, 8.0, WP NS 3 SN CK-1 10057.24
10722: W. Zimniak - L. Karwasiński, 8.0, WP NS 3 NTN CJ+2 46083.15
11728: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 10.0, WP EW 3 HE DK+2 20038.96
11728: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 10.0, WP EW 2 C xE HK-3 50018.99
12727: J. Wygowski - S. Czapliński, 16.0, WP EW 4 HE H6+1 45049.32
12727: J. Wygowski - S. Czapliński, 16.0, WP EW 4 SN CA-2 10069.04
13723: S. Piechocki - J. Zwierzyński, 20.0, LB/WP EW 2 SS D5= 11028.20
13723: S. Piechocki - J. Zwierzyński, 20.0, LB/WP EW 6 SS H7-1 10075.27
14730: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP EW 3 DE S10+1 13071.23
14730: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP EW 3 NTS HA-1 5068.17
15729: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 4 HW SA-2 20032.19
15729: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 6 DN S3= 92039.86
 +/-
 WYNIK46.69
 MIEJSCE530