O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 687: Z. Marciniak - R. Mikołajczak, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1691: A. Meller - H. Duszyński, 9.0, WP NS 3 DW C6+1 13057.74
1691: A. Meller - H. Duszyński, 9.0, WP NS 4 HE C2-2 20080.41
2692: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP NS 2 S xN H6+1 870100.00
2692: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP NS 4 SS H5= 42055.34
3696: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP NS 5 HE SJ-1 10073.50
3696: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP NS 6 SN CK= 98069.07
4693: P. Surdyk - K. Krause, 7.5, WP NS 6 NTS D6= 99086.86
4693: P. Surdyk - K. Krause, 7.5, WP NS 1 NTS CQ-2 2001.64
5694: P. Walczak - J. Kościelny, 30.0, WP NS 1 NTS H9+2 15093.76
5694: P. Walczak - J. Kościelny, 30.0, WP NS 3 SN HK= 14055.18
6701: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP NS 6 NTN D7= 144071.66
6701: Ł. Lis - T. Mielcarek, 5.5, WP NS 6 HN S7+1 101075.68
7702: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP NS 2 SN CA= 11079.37
7702: A. Wojda - K. Kasprzak, 0.0, WP NS 6 HN SA-1 5010.41
8706: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 4 SS DA-1 5017.62
8706: E. Knapik - E. Niewierowski, 16.0, WP NS 1 NTE H2= 9086.68
9703: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP NS 4 HN CQ-4 20015.12
9703: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP NS 1 SN DQ-1 10018.39
10704: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP NS 3 S xS D3-4 8003.88
10704: G. Samol - M. Bukowski, 9.0, WP NS 2 CE H3+1 11018.07
11714: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP NS 4 HW SK-2 20067.81
11714: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP NS 3 NTS C7+3 49041.64
12713: I. Shpuntou - P. Małecki, 20.0, WP NS 2 SS D2-1 5037.74
12713: I. Shpuntou - P. Małecki, 20.0, WP NS 4 SS D7= 62046.58
13717: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP NS 4 HE SJ+1 45023.84
13717: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP NS 3 NTN CQ-2 20017.35
14712: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP NS 2 HS C10-1 10054.52
14712: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP NS 5 DS HA-2 10022.00
15711: J. Kufel - K. Kufel, 5.0, WP NS 4 HE DA+1 45050.68
15711: J. Kufel - K. Kufel, 5.0, WP NS 3 HW DA-1 10058.77
 +/-
 WYNIK49.71
 MIEJSCE402