O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 682: M. Cichocki - A. Bocheński, 31.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 28NS 2 CxE HK-3 50081.01
1692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 29NS 2 HS CT+1 14094.38
1692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 30NS 3 HxW S2-1 10050.27
2693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 31NS 2 HN ST+1 14045.44
2693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 32NS 3 HxN S4-1 1003.72
2693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 33NS 3 HS SJ-1 5028.32
3690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 1NS 1 DS H9= 7060.66
3690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 2NS 4 SN HA-1 10017.34
3690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 3NS 4 SS DK-2 10070.51
4691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 4NS 4 HE CT-2 20080.40
4691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 5NS 2 SN H6= 11086.22
4691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 6NS 4 SS H5= 42055.41
5688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 7NS 4 HE SJ-1 10072.78
5688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 8NS 6 NTS HJ= 99088.17
5688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 9NS 6 DS D6-1 5012.97
6689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 10NS 2 NTS S9+1 15061.86
6689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 11NS 3 DE SA+1 13089.89
6689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 12NS 2 SS H6= 11064.75
7687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 13NS 6 NTN HQ= 144071.64
7687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 14NS 6 HN H2+1 101075.74
7687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 15NS 3 SN CK-1 10057.14
8686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 16NS 4 HN CA+1 45048.11
8686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 17NS 4 SS DK-1 5017.52
8686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 18NS 2 SE S2+1 14049.46
9685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 19EW 4 HS CA-2 10042.20
9685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 20EW 2 SN DQ-1 10081.32
9685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 21EW 4 HE H6+1 45049.46
10684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 22EW 3 DxN CA-1 10068.65
10684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 23EW 4 HW SK-1 10068.02
10684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 24EW 3 SS C6+2 20092.97
11694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 25EW 2 SS D2-1 5062.50
11694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 26EW 4 NTS HJ-2 20095.15
11694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 27EW 4 HE DA+1 45076.07
 +/-
 WYNIK61.21
 MIEJSCE38