O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 680: T. Lisica - M. Kuczyński, 12.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 22NS 4 CxE C3-2 50097.43
1690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 23NS 4 HW SA-2 20068.02
1690: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 24NS 5 HN CJ+1 48032.30
2691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 25NS 2 SS D6= 11071.24
2691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 26NS 4 SS CA+1 65070.62
2691: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 27NS 4 DS HA-1 5086.16
3688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 28NS 3 NTN CQ= 60085.93
3688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 29NS 2 HS CT= 11084.52
3688: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 30NS 4 HxW D3-1 10050.27
4689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 31NS 3 HN DA+1 17071.49
4689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 32NS 3 HN S4+1 17077.00
4689: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 33NS 2 HS C4+2 17094.71
5687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 1NS 4 DS SA-1 5050.00
5687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 2NS 3 SN HA= 14055.24
5687: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 3NS 5 CE S7-1 10083.51
6686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 4NS 5 HE CT-2 20080.40
6686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 5NS 1 NTE H3+2 15036.22
6686: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 6NS 4 SS H5= 42055.41
7685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 7NS 4 HE SJ-1 10072.78
7685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 8NS 4 SN H5+2 48030.24
7685: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 9NS 3 NTS DT+3 49056.02
8684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 10NS 1 NTS C5+2 15061.86
8684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 11NS 5 DE SA= 40030.88
8684: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 12NS 3 CE DK= 11018.36
9694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 13EW 6 NTN S4= 144028.36
9694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 14EW 4 SS D9+3 51080.19
9694: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 15EW 3 CxW SA+1 57098.11
10692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 16EW 3 NTN CJ+1 43079.73
10692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 17EW 3 SN DJ= 14049.06
10692: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 18EW 2 NTE S2= 12033.78
11693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 19EW 4 HS DT-3 15068.28
11693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 20EW 2 NTN DQ-1 10081.32
11693: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 21EW 4 HE DA+1 45049.46
 +/-
 WYNIK63.30
 MIEJSCE15