O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 670: T. Lisica - M. Kuczyński, 12.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 22NS 4 CxE C3-2 50097.67
1680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 23NS 4 HW SA-2 20067.81
1680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 24NS 5 HN CJ+1 48032.19
2681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 25NS 2 SS D6= 11071.80
2681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 26NS 4 SS CA+1 65070.76
2681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 27NS 4 DS HA-1 5086.38
3678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 28NS 3 NTN CQ= 60085.93
3678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 29NS 2 HS CT= 11084.52
3678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 30NS 4 HxW D3-1 10050.27
4679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 31NS 3 HN DA+1 17071.49
4679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 32NS 3 HN S4+1 17077.00
4679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 33NS 2 HS C4+2 17094.72
5677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 1NS 4 DS SA-1 5050.14
5677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 2NS 3 SN HA= 14055.18
5677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 3NS 5 CE S7-1 10083.15
6676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 4NS 5 HE CT-2 20080.41
6676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 5NS 1 NTE H3+2 15036.30
6676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 6NS 4 SS H5= 42055.34
7675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 7NS 4 HE SJ-1 10073.50
7675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 8NS 4 SN H5+2 48030.38
7675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 9NS 3 NTS DT+3 49055.56
8674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 10NS 1 NTS C5+2 15061.61
8674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 11NS 5 DE SA= 40030.75
8674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 12NS 3 CE DK= 11018.07
9684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 13EW 6 NTN S4= 144028.34
9684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 14EW 4 SS D9+3 51080.33
9684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 15EW 3 CxW SA+1 57098.09
10682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 16EW 3 NTN CJ+1 43079.73
10682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 17EW 3 SN DJ= 14048.77
10682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 18EW 2 NTE S2= 12033.70
11683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 19EW 4 HS DT-3 15068.12
11683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 20EW 2 NTN DQ-1 10081.61
11683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 21EW 4 HE DA+1 45049.32
 +/-
 WYNIK63.30
 MIEJSCE14