O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 664: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM NS 4 HE CT-3 30095.34
1675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM NS 3 NTE CT-2 10078.77
1675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM NS 4 SS H7= 42055.34
2674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ NS 4 HE SJ-1 10073.50
2674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ NS 6 NTN CK= 99088.69
2674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ NS 6 NTS S8-1 5013.01
3684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM NS 1 NTS CK+1 12033.88
3684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM NS 4 DE SA+1 15065.65
3684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM NS 4 HN H4-1 10034.24
4682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 6 NTN S4= 144071.66
4682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 6 HN H2+1 101075.68
4682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 3 SN CK-1 10057.24
5683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM NS 4 HN HT+1 45047.95
5683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM NS 3 SN DJ= 14051.23
5683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM NS 1 NTE S2+2 15032.20
6680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM NS 4 CxE D6-1 20095.37
6680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM NS 1 SE HJ-1 10041.42
6680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM NS 5 DxN HA-2 5006.95
7681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM NS 3 SN CA-2 10030.96
7681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM NS 3 HW SA-1 10031.78
7681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM NS 6 DN CJ+1 94078.49
8678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM NS 2 HN CJ-1 5037.74
8678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM NS 4 SS H4+1 65070.76
8678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM NS 4 HW D5+1 45023.84
9679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM EW 2 NTN CQ= 12033.61
9679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM EW 2 HS CT-1 10045.48
9679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM EW 3 SE DA-4 20030.60
10677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 3 HN C6+1 17028.51
10677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 2 HN S5+2 17023.00
10677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 2 HS SJ+1 14017.48
11676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM EW 1 DS HT+1 9030.89
11676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM EW 3 SN HA+1 17015.94
11676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM EW 3 NTW C6+1 63081.39
 +/-
 WYNIK48.44
 MIEJSCE462