O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 663: E. Reczuga - J. Rogowski, 25.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 1NS 1 NTS S4+2 15093.76
1674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 2NS 4 SN HA-1 10017.30
1674: M. Księżniak - A. Rybiński, 0.0, NZ 3NS 3 SS DK-1 5076.63
2684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 4NS 2 SW CA+2 17029.04
2684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 5NS 3 HW D8-2 10078.77
2684: W. Podlecki - B. Pszczoła, 13.5, WM 6NS 4 SN C4= 42055.34
3682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 7NS 4 HE SJ-1 10073.50
3682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 8NS 6 NTN CK= 99088.69
3682: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 9NS 6 NTS DT= 99086.86
4683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 10NS 1 NTS CK+2 15061.61
4683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 11NS 5 DE SA= 40030.75
4683: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 12NS 3 CE DK-1 5046.20
5680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 13NS 6 NTN S4= 144071.66
5680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 14NS 3 SS D9+4 2606.42
5680: A. Daszczuk - J. Milkamanowicz, 6.5, WM 15NS 4 SS HA-2 20016.53
6681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 16NS 5 HN SA= 45047.95
6681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 17NS 3 SN DJ= 14051.23
6681: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 18NS 2 NTE S2+1 15032.20
7678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 19NS 2 HS S8-1 5079.29
7678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 20NS 3 NTN DQ-1 10018.39
7678: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 21NS 4 HE H6+1 45050.68
8679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 22NS 4 SN CA-1 5044.79
8679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 23NS 4 SS HA-1 10015.89
8679: B. Pietruszka - H. Podlecka, 3.0, WM 24NS 6 DN CJ+1 94078.49
9677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 25EW 4 HxS CJ-3 50098.23
9677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 26EW 6 SS H4-1 10075.27
9677: Z. Kolański - T. Stopierzyński, 8.0, WM 27EW 3 HE DA+2 20038.96
10676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 28EW 2 CE D5-2 10042.35
10676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 29EW 2 HS D7-1 10045.48
10676: Z. Rogowski - R. Kierznowski, 39.0, WM 30EW 4 SxS H2-3 50098.22
11675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 31EW 3 HN ST+1 17028.51
11675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 32EW 2 NTS D5-1 5085.99
11675: A. Gumienny - R. Piotrowicz, 1.0, WM 33EW 3 HxS SJ-1 10089.30
 +/-
 WYNIK56.19
 MIEJSCE136