O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 650: S. Budzyń - Z. Madej, 5.5, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 34NS 5 CE SK-1 5075.07
1662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 35NS 4 DN SA-2 10046.87
1662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 36NS 4 HE CK-2 20097.00
2660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 1NS 3 DS H5-2 10042.66
2660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 2NS 2 SN HA+1 14055.18
2660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 3NS 3 NTW S6+1 63018.61
3661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 4NS 4 HE C10= 62016.03
3661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 5NS 3 C xW H8-1 10078.77
3661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 6NS 4 SN C4= 42055.34
4658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 7NS 4 HE SJ= 62038.66
4658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 8NS 5 SN D2= 45010.63
4658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 9NS 6 NTS H2-1 5013.01
5659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 10NS 3 NTS S8-1 1006.69
5659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 11NS 3 SS D3-3 15065.65
5659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 12NS 3 CE C7= 11018.07
6656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 13NS 3 NTN S4+3 69022.21
6656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 14NS 6 SN H2+1 101075.68
6656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 15NS 3 SS HA= 14088.25
7654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 16NS 5 HN SA= 45047.95
7654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 17NS 4 SN D10= 42090.16
7654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 18NS 1 NTE H2+1 12066.30
8655: D. Woszczycki - M. Kotowski, 6.5, SW 19NS 4 HS S8-3 15031.88
8655: D. Woszczycki - M. Kotowski, 6.5, SW 20NS 1 SE HJ-2 20073.84
8655: D. Woszczycki - M. Kotowski, 6.5, SW 21NS 4 HE DA+1 45050.68
9653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 22EW 4 C xE DK-1 20012.88
9653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 23EW 4 HW SA-2 20032.19
9653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 24EW 6 DS C3+1 94021.51
10652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 25EW 2 SS D9-1 5062.26
10652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 26EW 4 S xS CA+1 9900.82
10652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 27EW 4 H xW D2+1 69098.91
11651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 28EW 3 HS C5-3 30093.99
11651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 29EW 1 SN HA+1 11015.48
11651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 30EW 5 D xS S4-2 30095.76
12662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 31EW 4 CW HK-1 5079.30
12662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 32EW PASS 069.93
12662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 33EW 1 NTW SK= 9082.52
 +/-
 WYNIK51.41
 MIEJSCE332