O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 648: Z. Swat - S. Król, 5.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 28NS 3 NTN CQ-2 20017.35
1661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 29NS 2 HS C10= 11084.52
1661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 30NS 5 DS S4-3 15013.94
2658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 31NS 4 HN S7-1 1009.63
2658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 32NS 4 HS D5-1 5014.01
2658: K. Otawski - M. Mac, 0.0, SW 33NS 3 NTN C5-2 10010.70
3659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 34NS 3 C xE SK+1 57015.53
3659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 35NS 1 NTS S10-1 5065.67
3659: Z. Wciślik - M. Śliz, 3.0, SW 36NS 2 HE CA+2 17065.67
4656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 1NS 1 NTS H10= 9069.11
4656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 2NS 3 SN HA= 14055.18
4656: R. Abramovich - K. Gałda, 14.0, SW 3NS 4 S xS DK-3 50037.64
5657: T. Sobota - N. Kuszewski, 16.0, SW 4NS 6 DW CA-2 20080.41
5657: T. Sobota - N. Kuszewski, 16.0, SW 5NS 1 NTE SK+3 18021.10
5657: T. Sobota - N. Kuszewski, 16.0, SW 6NS 4 SS H5= 42055.34
6654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 7NS 5 D xN H9-6 17000.27
6654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 8NS 6 SN CQ= 98069.07
6654: M. Barczyński - A. Prokop, 5.5, SW 9NS 3 NTS S8+3 49055.56
7653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 10NS 1 NTS CK+2 15061.61
7653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 11NS 3 NTN S5+2 46057.16
7653: N. Krzystanek - W. Nowak, 7.0, SW 12NS 2 CE H3+1 11018.07
8652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 13NS 6 NTN HQ= 144071.66
8652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 14NS 6 HN S7+1 101075.68
8652: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 15NS 2 SN CK= 11079.37
9651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 16EW 3 NTN S4+2 46016.85
9651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 17EW 3 SN D6= 14048.77
9651: S. Król - K. Drewniak, 6.0, SW 18EW 3 NTE S2= 40095.38
10662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 19EW 3 DN H6-2 10042.10
10662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 20EW 2 HS S8-1 10081.61
10662: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 21EW 4 HE D10+1 45049.32
11660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 22EW 3 DN CA-1 5055.21
11660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 23EW 4 H xW SA-2 5005.62
11660: A. Przygodzki - A. Przygodzki, 5.5, SW 24EW 3 NTS C3-1 5097.40
12661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 25EW 2 SS D2-1 5062.26
12661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 26EW 4 SS D7+1 65029.24
12661: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 27EW 4 SE DK-4 2001.64
 +/-
 WYNIK46.93
 MIEJSCE522