O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 640: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 7NS 6 H xE CJ-1 20088.27
1637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 8NS 4 SN CK+2 48030.24
2636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 9NS 6 DS H6= 92069.79
2636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 10NS 1 NTS CQ+2 15061.86
3643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 1NS 1 HS D10+1 11080.46
3643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 2NS 2 SN HA+1 14055.24
4642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 3NS 3 DW H3+1 13057.77
4642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 4NS 2 C xN HA-1 20027.97
5638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 5NS 2 NTE SJ+2 18020.95
5638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 6NS 4 SS H5= 42055.41
6632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 11NS 3 DE SA+2 15065.57
6632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 12NS 3 SS C4-1 10034.58
7641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 13EW 3 NTN HQ+4 72061.02
7641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 14EW 5 SS D9+2 51080.19
8633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 15EW 3 SN CA-1 10042.86
8633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 16EW 2 C xE DK-3 8002.97
9644: W. Szuba - M. Gawłowski, 5.5, SL 17EW 4 SN CJ-1 5082.48
9644: W. Szuba - M. Gawłowski, 5.5, SL 18EW 2 NTE H2= 12033.78
10634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 19NS 4 HS S8-2 10057.80
10634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 20NS 1 SE HJ-2 20073.66
11618: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 27EW 2 HW S9+1 14023.52
11618: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 28EW 2 SE C7= 11071.45
12619: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 21EW 4 HE DA+2 48087.10
12619: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 22EW 5 C xE DK-2 5002.57
13615: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 25EW 2 HN CJ-1 5062.50
13615: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 26EW 6 SS CA-1 10075.34
14612: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 29EW 2 HS D5-1 10045.48
14612: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 30EW 2 NTS HQ= 12038.66
15613: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 23EW 4 HW SK-2 20031.98
15613: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 24EW 4 SS CQ+1 45075.40
 +/-
 WYNIK53.23
 MIEJSCE250