O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 9EW 3 NTS D6+1 43066.31
1641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 10EW 1 NTS S8= 9085.85
2634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 3EW 4 HE S7-3 3003.89
2634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 4EW 5 HE C10-3 3004.73
3633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 7EW 3 NTE C5= 60044.07
3633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 8EW 6 NTS DA= 99011.83
4632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 1EW 3 CE HA-2 10025.27
4632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 2EW 3 NTS H10-1 10082.66
5640: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 5EW 2 NTE SJ+2 18079.05
5640: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 6EW 4 SS H5= 42044.59
6619: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 19EW 3 NTN C4-4 20085.08
6619: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 20EW 1 SN DQ+1 11049.19
7615: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 13EW 3 NTN HQ+3 69077.55
7615: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 14EW 6 HN D6+1 101024.26
8612: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 17EW 3 SN DJ= 14049.06
8612: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 18EW 2 NTE H2+1 15067.69
9613: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 11EW 3 NTW S5+2 46077.73
9613: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 12EW 3 CE C7= 11081.64
10618: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 15EW 3 CE SA+2 15072.51
10618: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 16EW 4 HN H10+1 45051.89
11596: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL 29EW 3 DW HK+1 13071.23
11596: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL 30EW 4 C xN H2-4 80099.59
12592: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP 23EW 4 HW SA-2 20031.98
12592: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP 24EW 5 DN CJ+2 44080.54
13595: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL 27EW 4 HE SJ+1 45076.07
13595: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL 28EW 2 NTN CQ+2 18024.05
14594: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU 21EW 4 HE H7+1 45049.46
14594: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU 22EW 3 C xE DK= 67099.19
15597: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP 25EW 2 HN CJ-1 5062.50
15597: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP 26EW 6 SS CA-2 20095.15
 +/-
 WYNIK59.15
 MIEJSCE67