O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 1EW 1 NTS H5+2 1506.24
1624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 2EW 2 SN HA+1 14044.82
2623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 5EW 3 DE SK+1 13053.15
2623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 6EW 4 SS H5= 42044.66
3622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 9EW 3 NTS H9+3 49044.44
3622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 10EW 1 NTS CK+2 15038.39
4630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 3EW 3 DW H3+1 13042.26
4630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 4EW 2 C xN HA-1 20071.92
5631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 7EW 4 HE SJ= 62061.34
5631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 8EW 4 SN CK+3 51047.00
6605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 11EW 4 S xS D6-5 110099.44
6605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 12EW 3 DN C6= 11035.46
7602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 15EW 2 SS HK+1 14011.75
7602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL 16EW 6 HN SA-1 5089.59
8603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 19EW 4 C xE HA-2 5001.64
8603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP 20EW 1 SE HJ-2 20026.16
9608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 13EW 3 NTN HQ+3 69077.79
9608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP 14EW 4 SS D9+3 51080.33
10609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 17EW 4 SS DK-1 5082.38
10609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP 18EW 3 NTE H2-1 506.66
11582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP 21EW 2 HE SA+3 2009.26
11582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP 22EW 5 C xE S2-1 20012.88
12585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL 25EW 2 HN CJ+1 14012.26
12585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL 26EW 4 SS D8+2 6803.14
13584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU 29EW 3 CN SK= 11015.48
13584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU 30EW 3 NTS HQ-1 5068.17
14587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP 23EW 4 HW SA-2 20032.19
14587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP 24EW 6 DN S3= 92039.86
15586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL 27EW 3 HE DK+2 20038.96
15586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL 28EW 2 NTN H10+1 15027.87
 +/-
 WYNIK40.85
 MIEJSCE690