O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 6 H xE CJ-1 20088.66
1627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 4 SN CK+2 48030.38
2626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 6 DS H6= 92069.38
2626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 1 NTS CQ+2 15061.61
3633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 1 HS D10+1 11080.61
3633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 2 SN HA+1 14055.18
4632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 3 DW H3+1 13057.74
4632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 2 C xN HA-1 20028.08
5628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 2 NTE SJ+2 18021.10
5628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 4 SS H5= 42055.34
6622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 3 DE SA+2 15065.65
6622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 3 SS C4-1 10034.24
7631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP EW 3 NTN HQ+4 72061.04
7631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP EW 5 SS D9+2 51080.33
8623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL EW 3 SN CA-1 10042.76
8623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL EW 2 C xE DK-3 8003.02
9634: W. Szuba - M. Gawłowski, 5.5, SL EW 4 SN CJ-1 5082.38
9634: W. Szuba - M. Gawłowski, 5.5, SL EW 2 NTE H2= 12033.70
10624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 4 HS S8-2 10057.90
10624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 1 SE HJ-2 20073.84
11608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP EW 2 HW S9+1 14023.30
11608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP EW 2 SE C7= 11071.45
12609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP EW 4 HE DA+2 48087.19
12609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP EW 5 C xE DK-2 5002.33
13605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS EW 2 HN CJ-1 5062.26
13605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS EW 6 SS CA-1 10075.27
14602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL EW 2 HS D5-1 10045.48
14602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL EW 2 NTS HQ= 12038.66
15603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP EW 4 HW SK-2 20032.19
15603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP EW 4 SS CQ+1 45075.62
 +/-
 WYNIK53.22
 MIEJSCE247