O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 612: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1617: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL 3NS 5 S xS DK-3 50037.53
1617: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL 4NS 4 HE C10-2 20080.40
2616: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL 5NS 2 SN C7= 11086.22
2616: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL 6NS 4 SS H7= 42055.41
3621: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL 7NS 3 C xS DA-4 11003.24
3621: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL 8NS 6 SN CK= 98068.68
4622: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP 9NS 6 NTN HJ= 99087.03
4622: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP 10NS 3 NTS S9+1 63099.46
5623: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- 1NS 1 DS H10= 7060.66
5623: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- 2NS 3 SN HA= 14055.24
6643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 13NS 6 NTN HQ= 144071.64
6643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 14NS 6 HN C10= 98042.32
7642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 15NS 2 SS HK+1 14088.27
7642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 16NS 6 HN SA-1 5010.54
8638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 17NS 3 SN DJ= 14050.94
8638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 18NS 2 NTE H2+1 15032.31
9637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 19NS 4 HS CA-2 10057.80
9637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 20NS 1 SN DQ= 8031.18
10636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 11NS 3 DE SA+2 15065.57
10636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 12NS 4 HS CK-1 10034.58
11633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 23NS 4 H xW SA-2 50094.44
11633: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 24NS 6 DN C10+1 94078.65
12634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 25NS 2 HN CJ-1 5037.50
12634: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 26NS 6 SS D7-1 10024.66
13641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 27NS 5 DS HA-3 15075.40
13641: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP 28NS 3 H xW CA-4 80098.90
14640: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 29NS 2 HS D5-1 10054.52
14640: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL 30NS 2 NTS HQ= 12061.34
15632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 21NS 4 HE DA+1 45050.54
15632: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 22NS 4 DN CA-1 5045.00
 +/-
 WYNIK58.00
 MIEJSCE90