O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 4 HE SJ= 62038.66
1612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 6 SN CK= 98069.07
2613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 3 NTN S7+3 49055.56
2613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 1 SS CJ+1 11021.31
3607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 2 DS H9+1 11080.61
3607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 3 SN HA= 14055.18
4606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 4 HE S7-2 20092.26
4606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 6 NTW CA-1 10052.47
5611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS PASSN = 065.75
5611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 2 SS H7+2 17017.81
6627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 4 SN DJ= 42090.16
6627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 1 NTE S2+2 15032.20
7626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 3 H xS CA-1 10057.90
7626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 1 SE HJ-2 20073.84
8633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 3 NTW S10+2 46022.30
8633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 2 CE H3+1 11018.07
9632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 3 NTN HQ+3 69022.21
9632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 4 SS D9+3 51019.67
10628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 3 CE SA+2 15027.60
10628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 4 HN H10+1 45047.95
11630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 2 HW S9+1 14076.70
11630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 2 SE C7= 11028.55
12622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 3 HN D5-2 2007.40
12622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 3 H xW S9= 5300.96
13623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 4 HE H9+1 45050.68
13623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 3 NTE DK= 6002.47
14624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 4 HW SA-2 20067.81
14624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 3 NTS C7+2 46028.22
15631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 3 NTW H7-1 10059.40
15631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 4 SS D7+1 65070.76
 +/-
 WYNIK45.12
 MIEJSCE584