O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS EW 1 NTS H9+2 1506.24
1605: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS EW 4 SN HK-1 10082.70
2602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL EW 2 SN C7= 11013.84
2602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL EW 4 SS H7= 42044.66
3603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP EW 3 NTS S3+3 49044.44
3603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP EW 1 NTS C5+2 15038.39
4608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP EW 4 HE S7-2 2007.74
4608: R. Wojnarski - Z. Szyksznian, 6.0, OP EW 6 NTW CA-1 10047.53
5609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP EW 4 HE SJ= 62061.34
5609: M. Macewicz - D. Reguła, 12.0, OP EW 4 SN H6+2 48069.62
6582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP EW 3 DE DJ+1 13010.11
6582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP EW 3 CE C7= 11081.93
7585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL EW 4 SS HK-2 20083.47
7585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL EW 3 NTN CJ+2 46016.85
8584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU EW 4 HS S8-3 15068.12
8584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU EW 1 SE HJ-2 20026.16
9587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP EW 6 NTN HQ= 144028.34
9587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP EW 6 HN S7+1 101024.32
10586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL EW 4 DW S9-1 5067.35
10586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL EW 1 NTE H3+2 15067.80
11589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 4 HE DA+1 45049.32
11589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 4 CE DK-2 20012.88
12588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL EW 3 NTN D4-3 15092.91
12588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL EW 6 NTN D8-4 40099.45
13591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP EW 2 HS D7+2 1702.60
13591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP EW 4 H xW D3-2 30024.04
14590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP EW 4 HW SA-2 20032.19
14590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP EW 3 NTS D5+2 46071.78
15593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD EW 2 SN C9-2 10019.62
15593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD EW 2 CE HK-3 15027.87
 +/-
 WYNIK44.12
 MIEJSCE615