O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 603: A. Kozłowski - R. Zabłocki, 8.0, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 2 SN H6-2 20013.01
1613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 4 SS H7= 42055.34
2607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 4 HE SJ= 62038.66
2607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 6 NTN CK= 99088.69
3606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 3 NTS S3+3 49055.56
3606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 1 NTS C5+2 15061.61
4611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 3 SE HA= 14029.09
4611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 4 SN HA-1 10017.30
5612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 3 NTW S6+1 63018.61
5612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 5 C xN HA-5 14000.00
6626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 4 S xS HK-3 8000.68
6626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 4 HN H6+1 45047.95
7633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 4 SN H2= 42090.16
7633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 2 NTE H2= 12066.30
8632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 4 C xE HA-2 50098.36
8632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 1 SE HJ-2 20073.84
9628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 3 NTW S5+2 46022.30
9628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 3 CE C7= 11018.07
10627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 3 NTN HQ+3 69022.21
10627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 6 HN S7+1 101075.68
11622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 3 NTN CJ-2 10014.03
11622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 5 NTN CQ= 66092.35
12623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 4 HE DA+1 45023.84
12623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 3 NT xE S7-4 80098.91
13624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 3 DW C2+1 13028.77
13624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 3 HW S9-1 5040.16
14631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 5 H xE DA= 6504.91
14631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 4 DN CA-1 5044.79
15630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 4 HW SK-2 20067.81
15630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 4 SS CQ+1 45024.38
 +/-
 WYNIK44.45
 MIEJSCE607