O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 602: Z. Papierniak - T. Czajer, 25.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 5 S xS DK-3 50037.64
1607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 4 HE C10-2 20080.41
2606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 2 SN C7= 11086.16
2606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 4 SS H7= 42055.34
3611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 3 C xS DA-4 11003.28
3611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 6 SN CK= 98069.07
4612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 6 NTN HJ= 99086.86
4612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 3 NTS S9+1 63099.45
5613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 1 DS H10= 7060.94
5613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 3 SN HA= 14055.18
6633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 6 NTN HQ= 144071.66
6633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 6 HN C10= 98042.21
7632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 2 SS HK+1 14088.25
7632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 6 HN SA-1 5010.41
8628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 3 SN DJ= 14051.23
8628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 2 NTE H2+1 15032.20
9627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 4 HS CA-2 10057.90
9627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 1 SN DQ= 8031.06
10626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 3 DE SA+2 15065.65
10626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 4 HS CK-1 10034.24
11623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 4 H xW SA-2 50094.38
11623: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL NS 6 DN C10+1 94078.49
12624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 2 HN CJ-1 5037.74
12624: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL NS 6 SS D7-1 10024.73
13631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 5 DS HA-3 15075.61
13631: T. Prądzyński - M. Sachs, 5.0, OP NS 3 H xW CA-4 80098.91
14630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 2 HS D5-1 10054.52
14630: M. Skulimowski - P. Kuczera-Dyga, 10.0, SL NS 2 NTS HQ= 12061.34
15622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 4 HE DA+1 45050.68
15622: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL NS 4 DN CA-1 5044.79
 +/-
 WYNIK58.01
 MIEJSCE88