O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 594: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1601: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 5NS 2 SN H6= 11086.22
1601: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 6NS 1 NTN C4= 9014.87
2598: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL 7NS 4 HE SJ= 62038.14
2598: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL 8NS 6 NTS HJ= 99088.17
3599: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 9NS 3 NTN H2+3 49056.02
3599: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 10NS 1 NTS CQ+2 15061.86
4603: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD 1NS 4 D xS S4+1 610100.00
4603: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD 2NS 3 SN HA= 14055.24
5600: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP 3NS 4 S xS DK-1 10070.51
5600: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP 4NS 4 HE DQ= 62016.08
6623: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- 15NS 3 C xW SA+1 5701.89
6623: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- 16NS 6 H xxN CA-1 2000.41
7617: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL 17NS 3 SN CJ+2 20082.34
7617: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL 18NS 1 NTE H2= 9086.59
8616: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL 19NS 4 HS S8-3 15031.72
8616: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL 20NS 1 SE HJ-2 20073.66
9621: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL 11NS 4 DE SA+1 15065.57
9621: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL 12NS 3 HN D5= 14084.99
10622: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP 13NS 4 NTN HQ+2 69022.45
10622: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP 14NS 5 SN CA+1 48010.11
11636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 25NS 2 HN CJ+1 14087.37
11636: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP 26NS 5 SN CQ= 65070.62
12643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 27NS 5 DS HA-2 10080.11
12643: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL 28NS 2 NTN H10+1 15072.13
13642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 29NS 3 CN SK= 11084.52
13642: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL 30NS 3 NTS HQ-1 5031.83
14638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 21NS 4 HE H7+1 45050.54
14638: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL 22NS 3 C xE DK= 6700.81
15637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 23NS 4 HW SA-2 20068.02
15637: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL 24NS 7 DN CK-2 1000.54
 +/-
 WYNIK53.11
 MIEJSCE258