O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL EW 6 NTS S8= 99013.14
1586: J. Sordyl - T. Kuś, 12.0, SL EW 3 DS CK= 11078.69
2582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP EW 3 NTW S6+1 63081.39
2582: J. Mazurkiewicz - D. Zbieg, 8.0, OP EW 5 DW CA-1 10047.53
3585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL EW 4 HE SJ-1 10026.50
3585: K. Gaweł - A. Maszczyszyn, 16.0, SL EW 6 SN CK+1 10104.91
4584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU EW 4 D xS S4+1 6100.00
4584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU EW 3 SN HA= 14044.82
5587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP EW 2 SN C7= 11013.84
5587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP EW PASSN = 085.20
6577: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP EW 4 HS S8-3 15068.12
6577: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP EW 2 SN DQ-1 10081.61
7573: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP EW 3 NTN HQ+3 69077.79
7573: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP EW 5 HN D5+2 51080.33
8574: J. Szczerbowski - A. Pietrzyk, 12.0, SL/OP EW 5 SS DK-1 5082.38
8574: J. Szczerbowski - A. Pietrzyk, 12.0, SL/OP EW 1 NTW SJ+2 15067.80
9575: M. Wróbel - B. Madej, 7.5, OP EW 3 NTW H4+2 46077.70
9575: M. Wróbel - B. Madej, 7.5, OP EW 3 HS D10= 14015.22
10576: A. Pawlak - M. Oliwa, 20.0, OP EW 2 DN H10-1 10042.76
10576: A. Pawlak - M. Oliwa, 20.0, OP EW 4 HN H6+1 45052.05
11611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 2 DW HK+2 13028.77
11611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 4 H xW S8-2 30075.96
12612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 4 HE H6+1 45050.68
12612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 3 NTE DK= 6002.47
13613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 4 HE SK-2 20067.81
13613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 5 DN S7+2 44019.45
14607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 2 NTN DJ-3 1507.09
14607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 2 SS D7+3 20041.94
15606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 2 SN C9-2 10080.38
15606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 2 CE HK-3 15072.13
 +/-
 WYNIK49.61
 MIEJSCE406