O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 587: A. Ślesiński - P. Andres, 6.5, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP NS 4 HE SJ+1 65013.25
1590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP NS 4 SN H5+2 48030.38
2591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 3 NTS H2+3 49055.56
2591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 1 NTS CK+1 12033.88
3588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL NS 3 DN H2-2 10042.66
3588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL NS 3 SN HA= 14055.18
4589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 DW H7+1 13057.74
4589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 5 HE C10-3 30095.34
5593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD NS 2 SN C7= 11086.16
5593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD NS PASSN = 014.80
6612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 2 NTN DK+1 15067.49
6612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 1 NTE D10+2 15032.20
7613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 4 HS CA-2 10057.90
7613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 3 SN DQ-1 10018.39
8607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 3 S xN D3-3 50013.44
8607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 3 CW SA= 11018.07
9606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 6 NTN HQ= 144071.66
9606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 6 HN S7+1 101075.68
10611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 3 D xN H10-5 14000.00
10611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 4 HN D5+1 45047.95
11627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 3 HW D2+2 20061.04
11627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 3 NTE C3-3 15072.13
12626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 3 HS D5-2 2007.40
12626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 3 NTS C8+1 43088.66
13633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 4 HE H9+1 45050.68
13633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 3 HS DQ-4 2009.73
14632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 4 HW SA-2 20067.81
14632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 6 DN S3= 92060.14
15628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 2 HN CJ-1 5037.74
15628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 6 SS CA-2 2004.92
 +/-
 WYNIK44.93
 MIEJSCE589