O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 584: J. Gąsiorowski - M. Tekieli, 20.0, LU, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 2 SN H6= 11086.16
1591: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 1 NTN C4= 9015.07
2588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL NS 4 HE SJ= 62038.66
2588: K. Pawłowski - A. Drabczyk, 7.0, SL NS 6 NTS HJ= 99088.69
3589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 NTN H2+3 49055.56
3589: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 1 NTS CQ+2 15061.61
4593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD NS 4 D xS S4+1 610100.00
4593: Z. Wojtynia - A. Kielichowski, 6.0, SL/LD NS 3 SN HA= 14055.18
5590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP NS 4 S xS DK-1 10070.11
5590: T. Tapper - G. Majchrowska, 4.0, OP NS 4 HE DQ= 62016.03
6613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 3 C xW SA+1 5701.91
6613: J. Brachmański - D. Kogut, 1.0, OP/- NS 6 H xxN CA-1 2000.28
7607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 3 SN CJ+2 20082.38
7607: H. Grządziel - S. Drabczyk, 18.0, SL NS 1 NTE H2= 9086.68
8606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 4 HS S8-3 15031.88
8606: K. Kempa - G. Parjaszewski, 8.0, SL NS 1 SE HJ-2 20073.84
9611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 4 DE SA+1 15065.65
9611: R. Koszowska - Z. Koszowski, 9.0, SL NS 3 HN D5= 14084.78
10612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 4 NTN HQ+2 69022.21
10612: S. Górski - A. Kazimierowicz, 8.0, OP NS 5 SN CA+1 4809.97
11626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 2 HN CJ+1 14087.74
11626: K. Olewicz - B. Broda, 12.0, OP NS 5 SN CQ= 65070.76
12633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 5 DS HA-2 10080.38
12633: T. Szpak - W. Wnętrzak, 4.5, SL NS 2 NTN H10+1 15072.13
13632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 3 CN SK= 11084.52
13632: J. Cebulski - R. Goszcz, 12.0, SL NS 3 NTS HQ-1 5031.83
14628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 4 HE H7+1 45050.68
14628: J. Ujma - A. Sładki, 21.0, SL NS 3 C xE DK= 6700.82
15627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 4 HW SA-2 20067.81
15627: R. Zając - A. Bacik, 20.0, SL NS 7 DN CK-2 1000.55
 +/-
 WYNIK53.13
 MIEJSCE254