O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 573: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP, PM/61

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1582: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 5NS 2 SN C7= 11086.22
1582: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 6NS 4 SS H5+1 45094.19
2577: K. Materek - A. Adamiec, 6.5, PM 7NS 4 HE SJ= 62038.14
2577: K. Materek - A. Adamiec, 6.5, PM 8NS 6 NTS HJ= 99088.17
3576: J. Kasprzak - P. Franiewski, 16.0, PM 9NS 6 NTS C9-1 5012.97
3576: J. Kasprzak - P. Franiewski, 16.0, PM 10NS 1 NTS CQ+1 12034.10
4581: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM 1NS TD 60.00
4580: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 2NS 3 NTS H10-1 10017.34
5581: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM 3NS 4 S xS DK-3 50037.53
5581: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM 4NS TD 60.00
6551: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 15NS 3 HW CJ= 14031.13
6551: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 16NS 4 HN D2+1 45048.11
7548: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 17NS 2 SN H2+1 14050.94
7548: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 18NS 2 NTE H3-1 5093.16
8549: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 19NS 3 HN CQ-2 10057.80
8549: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 20NS 1 NTW S7-1 10041.40
9553: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 11NS 3 DE SA+2 15065.57
9553: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 12NS 1 NTW D4-1 5046.51
10550: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 13NS 3 NTN HQ+3 69022.45
10550: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 14NS 6 NTN C6-4 2000.41
11568: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 25NS 2 SS D2-1 5037.50
11568: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 26NS 3 NTN D6+3 69098.25
12571: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 27NS 6 H xxE DA-1 20098.39
12571: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 28NS 3 SE S3-2 10057.65
13570: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 29NS 3 HS D6-1 10054.52
13570: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 30NS 2 NTS C8+2 18067.49
14574: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 21NS 3 DW C6-4 20099.33
14574: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 22NS 4 CE C3-2 20087.03
15570: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 23NS 4 H xW SA-2 50094.44
15569: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM 24NS 6 DN CJ= 92060.41
 +/-
 WYNIK58.04
 MIEJSCE89