O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 563: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP, PM/61

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1572: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP NS 2 SN C7= 11086.16
1572: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP NS 4 SS H5+1 45094.11
2567: K. Materek - A. Adamiec, 6.5, PM NS 4 HE SJ= 62038.66
2567: K. Materek - A. Adamiec, 6.5, PM NS 6 NTS HJ= 99088.69
3566: J. Kasprzak - P. Franiewski, 16.0, PM NS 6 NTS C9-1 5013.01
3566: J. Kasprzak - P. Franiewski, 16.0, PM NS 1 NTS CQ+1 12033.88
4571: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM NS TD 60.00
4570: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM NS 3 NTS H10-1 10017.30
5571: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM NS 4 S xS DK-3 50037.64
5571: J. Sikora - A. Walczyński, 12.0, ZP/PM NS TD 60.00
6541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM NS 3 HW CJ= 14031.28
6541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM NS 4 HN D2+1 45047.95
7538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM NS 2 SN H2+1 14051.23
7538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM NS 2 NTE H3-1 5093.34
8539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM NS 3 HN CQ-2 10057.90
8539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM NS 1 NTW S7-1 10041.42
9543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM NS 3 DE SA+2 15065.65
9543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM NS 1 NTW D4-1 5046.20
10540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM NS 3 NTN HQ+3 69022.21
10540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM NS 6 NTN C6-4 2000.41
11558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM NS 2 SS D2-1 5037.74
11558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM NS 3 NTN D6+3 69098.22
12561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP NS 6 H xxE DA-1 20098.36
12561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP NS 3 SE S3-2 10057.65
13560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM NS 3 HS D6-1 10054.52
13560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM NS 2 NTS C8+2 18067.49
14564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM NS 3 DW C6-4 20099.32
14564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM NS 4 CE C3-2 20087.12
15560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM NS 4 H xW SA-2 50094.38
15559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM NS 6 DN CJ= 92060.14
 +/-
 WYNIK58.07
 MIEJSCE85