O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 556: K. Siemczonek - J. Sadoczyński, 6.5, PM, PM/61

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP NS 4 S xS CK-1 10070.11
1561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP NS 4 HE S4= 62016.03
2560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM NS 2 SN H6= 11086.16
2560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM NS 4 SN H6= 42055.34
3564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM NS 4 HE SJ= 62038.66
3564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM NS 6 SN CK= 98069.07
4559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM NS 4 SN HJ= 42031.44
4559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM NS 2 DS CK-1 1006.69
5558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM NS 1 DN H3= 7060.94
5558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM NS 2 SN HK+2 17084.06
6548: K. Dominiak - K. Borkowski, 13.0, PM NS 3 NTN HQ+4 72038.96
6548: K. Dominiak - K. Borkowski, 13.0, PM NS 3 NTN D6+4 52028.01
7549: J. Klimowski - L. Piotrowski, 13.0, ZP NS 3 CW SA+2 15027.60
7549: J. Klimowski - L. Piotrowski, 13.0, ZP NS 3 NTN CJ+2 46083.15
8553: R. Konopka - A. Potyński, 30.0, PM/MA NS 4 SN DJ-1 5017.62
8553: R. Konopka - A. Potyński, 30.0, PM/MA NS 1 NTE S2+2 15032.20
9550: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM NS 3 DN H6-4 20015.12
9550: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM NS 3 CE S2-3 30089.51
10551: B. Dyk - M. Kopowski, 24.0, PM NS 2 S xS D3-3 50013.44
10551: B. Dyk - M. Kopowski, 24.0, PM NS 2 DN HJ+2 13073.91
11538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM NS 3 HE D3-1 10031.78
11538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM NS 3 NTS D3+3 49041.64
12539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM NS 3 HN CJ-2 10014.03
12539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM NS 6 SS CA-1 10024.73
13543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM NS 4 HE DK+1 45023.84
13543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM NS 3 NTN CQ-1 10037.02
14540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM NS 2 HS C10-1 10054.52
14540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM NS 4 HW CA-2 10050.27
15541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM NS 4 HE DA+1 45050.68
15541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM NS 3 NTE DK= 6002.47
 +/-
 WYNIK42.30
 MIEJSCE664