O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 537: R. Jaruga - J. Walawicz, 4.0, PM, PM/61

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 9NS 6 NTS H3-1 5013.01
1543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 10NS 2 NTS CK+1 15061.61
2540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 1NS 3 SE HA+1 17011.91
2540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 2NS 2 SN HK+1 14055.18
3541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 3NS 3 NTW S6+1 63018.61
3541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 4NS 3 NTW C3+1 6305.48
4538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 5NS 3 NT xE SJ+1 6500.28
4538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 6NS 4 SN DA= 42055.34
5539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 7NS 4 HE SJ= 62038.66
5539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 8NS 4 SN CK+2 48030.38
6564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 19NS 4 HS CA-2 10057.90
6564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 20NS 1 SW HJ-2 20073.84
7559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM 11NS 4 D xE SA+2 7106.93
7559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM 12NS 3 CW SA= 11018.07
8558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 13NS 6 NTN HQ= 144071.66
8558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 14NS 6 HS CA= 98042.21
9561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 15NS 4 HW SA-1 5068.44
9561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 16NS 5 DS D9-1 5010.41
10560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 17NS 2 SN H2+2 17074.45
10560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 18NS 3 DE D10+1 13050.95
11546: K. Mielnik - A. Lonski, 14.0, PM 29NS 1 NTE S9+3 18011.78
11546: K. Mielnik - A. Lonski, 14.0, PM 30NS 5 DS S4-3 15013.94
12547: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 21NS 4 HE H8+1 45050.68
12547: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 22NS 3 D xN CA-1 10030.96
13544: A. Osiński - G. Antosz, 4.5, PM 23NS 3 HW SA-1 10031.78
13544: A. Osiński - G. Antosz, 4.5, PM 24NS 4 SN D5= 42011.37
14545: P. Kozicki - T. Janczurewicz, 9.0, WP 25NS 2 HN CJ-1 5037.74
14545: P. Kozicki - T. Janczurewicz, 9.0, WP 26NS 6 NTN S3-1 10024.73
15542: M. Krysiak - B. Drabiński, 1.0, PM 27NS 3 SS C9-4 20061.04
15542: M. Krysiak - B. Drabiński, 1.0, PM 28NS 3 NTN CQ-1 10037.02
 +/-
 WYNIK35.88
 MIEJSCE737