O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 533: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM, PM/61

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 1NS 2 SE HA+2 17011.91
1539: B. Tuma - K. Tuma, 0.0, PM 2NS 3 NT xS H10-1 2001.50
2543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 3NS 2 SS DK-2 10070.11
2543: R. Kulpiński - P. Dybowski, 10.0, PM 4NS 3 NTW S10= 60025.62
3540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 5NS 3 NTW S4-1 5071.10
3540: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 6NS 4 SS H5+1 45094.11
4541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 7NS 6 HE SJ-3 30095.90
4541: D. Bogucki - A. Zaleski, 22.0, PM 8NS 4 SN H4+2 48030.38
5538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 9NS 6 NTS D6-1 5013.01
5538: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 10NS 2 DS CK+1 11021.31
6560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 11NS 3 DE SA+2 15065.65
6560: G. Zborowski - R. Kmiecik, 8.0, PM 12NS 3 CE SA= 11018.07
7564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 13NS 4 NTN HQ+2 69022.21
7564: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 14NS 6 HN D7+1 101075.68
8559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM 15NS 4 CW SA= 13040.44
8559: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 8.0, PM 16NS 6 HN CA-1 5010.41
9558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 17NS 4 SN DJ-1 5017.62
9558: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 18NS 2 NTE S2+1 15032.20
10561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 19NS 3 HS CA-1 5079.29
10561: M. Gluba - M. Tarasiewicz, 4.0, ZP 20NS 2 SN DQ-1 10018.39
11542: M. Krysiak - B. Drabiński, 1.0, PM 21NS 4 HE S4+1 45050.68
11542: M. Krysiak - B. Drabiński, 1.0, PM 22NS 4 CW DK-2 20087.12
12546: K. Mielnik - A. Lonski, 14.0, PM 23NS 4 SS HA-2 2004.52
12546: K. Mielnik - A. Lonski, 14.0, PM 24NS 6 DN S7= 92060.14
13547: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 25NS 3 NTW HJ= 6000.82
13547: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 26NS 6 SS CA-1 10024.73
14544: A. Osiński - G. Antosz, 4.5, PM 27NS 3 HN SQ-5 25049.32
14544: A. Osiński - G. Antosz, 4.5, PM 28NS 3 NTN CQ-1 10037.02
15545: P. Kozicki - T. Janczurewicz, 9.0, WP 29NS 3 DE S10+1 13028.77
15545: P. Kozicki - T. Janczurewicz, 9.0, WP 30NS 2 NTS C8+1 15064.89
 +/-
 WYNIK40.76
 MIEJSCE691