O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 503: T. Banach - J. Romot, 14.0, WM, PD/70

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1496: M. Liszewski - Z. Godlewski, 14.0, PD/WM 9EW 6 NTS H7= 99012.97
1496: M. Liszewski - Z. Godlewski, 14.0, PD/WM 10EW 1 NTS CK+2 15038.14
2492: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 3EW 3 NTW S6+1 63081.50
2492: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 4EW 4 HE C10-1 10047.16
3495: A. Rzechuła - Z. Juchniewicz, 5.0, MA 7EW 4 HE SJ= 62061.86
3495: A. Rzechuła - Z. Juchniewicz, 5.0, MA 8EW 7 NT xN CK-1 10097.58
4494: A. Chmielewski - W. Sienkiewicz, 12.0, PD 1EW 2 SE HA+1 14071.04
4494: A. Chmielewski - W. Sienkiewicz, 12.0, PD 2EW 2 SE D4-3 15021.37
5497: S. Gawryszczak - K. Dach, 8.0, PD 5EW 1 NTE SJ+3 18079.05
5497: S. Gawryszczak - K. Dach, 8.0, PD 6EW 4 SS H5= 42044.59
6487: B. Urbanowski - J. Firs, 6.5, PD 19EW 4 H xS D10-2 30095.03
6487: B. Urbanowski - J. Firs, 6.5, PD 20EW 1 SN DQ+1 11049.19
7483: K. Krajewski - J. Gober, 16.0, PD 13EW 3 NTS H2+4 72061.02
7483: K. Krajewski - J. Gober, 16.0, PD 14EW 4 NTS D10+3 52071.83
8484: E. Krusiewicz - M. Szakun, 10.0, MA 17EW 4 SS DK-1 5082.48
8484: E. Krusiewicz - M. Szakun, 10.0, MA 18EW 2 NTE H2+1 15067.69
9485: J. Gardocki - S. Pochodowicz, 12.0, PD 11EW 5 DE SK+1 42071.86
9485: J. Gardocki - S. Pochodowicz, 12.0, PD 12EW 4 HS C4-1 10065.42
10486: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 15EW 3 CW SA+1 13059.70
10486: S. Kopyt - A. Błachno, 7.0, PD 16EW 4 HN D2+1 45051.89
11505: G. Jankunaite - G. Szarkanas, 22.0, PD 29NS 2 NTW C3-1 10076.16
11505: G. Jankunaite - G. Szarkanas, 22.0, PD 30NS 3 H xW D3-1 10050.27
12504: W. Wybranowski - T. Szewczyk, 7.0, PD 21NS 4 HE H9+1 45050.54
12504: W. Wybranowski - T. Szewczyk, 7.0, PD 22NS 3 SN CA-1 5045.00
13507: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 7.0, MA/WM 23NS 4 H xW SA-2 50094.44
13507: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 7.0, MA/WM 24NS 6 DN CJ+1 94078.65
14506: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD 25NS 2 SS D2-1 5037.50
14506: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD 26NS 6 SS CA-1 10024.66
15502: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 27NS 3 HW D3+2 20060.89
15502: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 28NS 3 NTN CQ-2 20017.35
 +/-
 WYNIK58.89
 MIEJSCE76