O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 485: A. Rzechuła - Z. Juchniewicz, 5.0, MA, PD/70

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1488: J. Pióro - K. Kłosiński, 6.5, PD NS 4 CE HQ= 13057.74
1488: J. Pióro - K. Kłosiński, 6.5, PD NS 4 HE C10-2 20080.41
2489: H. Wojtkowska - A. Małyszko, 2.5, PD NS 3 NTE SJ+1 4304.52
2489: H. Wojtkowska - A. Małyszko, 2.5, PD NS 4 SS H5= 42055.34
3493: T. Banach - J. Romot, 14.0, WM NS 4 HE SJ= 62038.66
3493: T. Banach - J. Romot, 14.0, WM NS 7 NT xN CK-1 1002.45
4490: A. Prasalski - R. Kozłowski, 14.0, PD/WM NS 3 NTN HJ+3 49055.56
4490: A. Prasalski - R. Kozłowski, 14.0, PD/WM NS 1 NTS CK+2 15061.61
5491: J. Kowalówka - K. Pękała, 6.0, WM NS 2 HS D10= 11080.61
5491: J. Kowalówka - K. Pękała, 6.0, WM NS 5 H xE S3-3 50091.01
6496: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD NS 5 NTS H2+1 69022.21
6496: M. Krasowski - M. Hryszko, 12.0, PD NS 5 HN C10+1 4809.97
7492: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD NS 5 C xW SA-1 10074.45
7492: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD NS 2 C xE S3-3 80096.98
8495: G. Jankunaite - G. Szarkanas, 22.0, PD NS 2 SN DJ+1 14051.23
8495: G. Jankunaite - G. Szarkanas, 22.0, PD NS 1 NTE S2+1 12066.30
9494: W. Wybranowski - T. Szewczyk, 7.0, PD NS 4 HN CQ-2 10057.90
9494: W. Wybranowski - T. Szewczyk, 7.0, PD NS 2 NTN DQ-1 10018.39
10502: J. Tykocki - S. Walewski, 0.0, PD NS 4 DE SK= 13089.89
10502: J. Tykocki - S. Walewski, 0.0, PD NS 2 CE C7+1 11018.07
11478: M. Morchat - W. Szałkiewicz, 9.0, PD EW 3 HE H6-1 10068.22
11478: M. Morchat - W. Szałkiewicz, 9.0, PD EW 6 DN S3= 92039.86
12504: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD EW 4 HE DA+1 45076.16
12504: A. Koda - L. Rutkowski, 7.0, PD EW 2 CE S7-2 10042.35
13480: J. Łosiak - P. Zyśk, 13.0, WM EW 4 HE H6+1 45049.32
13480: J. Łosiak - P. Zyśk, 13.0, WM EW 3 CE DK-1 10041.23
14483: M. Grodzki - J. Kamiński, 12.0, WM EW 3 HN CJ-1 5062.26
14483: M. Grodzki - J. Kamiński, 12.0, WM EW 4 SS D9+1 65029.24
15479: D. Prawdzik - W. Bobrek, 21.0, WM EW 2 HS C10-1 10045.48
15479: D. Prawdzik - W. Bobrek, 21.0, WM EW 2 NTS C9+1 15035.11
 +/-
 WYNIK50.75
 MIEJSCE353