O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 408: J. Cichowski - J. Pałysa, 3.0, MA, MA/88

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1399: U. Wasilewska - J. Krzykowski, 0.0, 19NS 4 HS D10-2 10057.90
1399: U. Wasilewska - J. Krzykowski, 0.0, 20NS 1 NTN SK+3 18062.26
1399: U. Wasilewska - J. Krzykowski, 0.0, 21NS 4 HE H9+1 45050.68
2400: P. Ślesicki - W. Palmowski, 16.0, MA 22NS 5 CE C4-1 10058.77
2400: P. Ślesicki - W. Palmowski, 16.0, MA 23NS 4 HW SK-2 20067.81
2400: P. Ślesicki - W. Palmowski, 16.0, MA 24NS 3 NTS S8+2 46028.22
3401: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, 25NS 3 SS D2-1 5037.74
3401: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, 26NS 4 SS CA+1 65070.76
3401: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, 27NS 4 HE SJ= 42042.64
4402: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 28NS 2 HW CK-2 10057.65
4402: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 29NS 1 SE D8+2 14016.30
4402: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 30NS 4 H xW D8-2 30075.96
5403: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 31NS 2 HN S10+1 14045.44
5403: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 32NS PASS 030.07
5403: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 33NS 1 NTN S2= 9048.64
6404: J. Oleksiak - W. Surmacz, 4.5, WM/MA 1NS 1 NTS H10= 9069.11
6404: J. Oleksiak - W. Surmacz, 4.5, WM/MA 2NS 2 SN HK+2 17084.06
6404: J. Oleksiak - W. Surmacz, 4.5, WM/MA 3NS 3 NTW SA+1 63018.61
7405: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.0, WM 4NS 3 SW HJ+1 17029.04
7405: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.0, WM 5NS 1 NTE SK+2 15036.30
7405: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.0, WM 6NS 4 SN S8+1 45094.11
8406: R. Truszkowski - J. Wydra, 1.5, MA/- 7NS 4 HE SJ= 62038.66
8406: R. Truszkowski - J. Wydra, 1.5, MA/- 8NS 6 SN CK= 98069.07
8406: R. Truszkowski - J. Wydra, 1.5, MA/- 9NS 6 SN CA= 98073.31
9407: S. Siwek - J. Bąkowski, 10.0, MA 10NS 2 DS CK+1 11021.31
9407: S. Siwek - J. Bąkowski, 10.0, MA 11NS 2 S xS H5-3 50013.44
9407: S. Siwek - J. Bąkowski, 10.0, MA 12NS 3 CW H2= 11018.07
10397: D. Biedrzycki - K. Dobrzyniecki, 11.0, MA 13NS 6 NTN D2= 144071.66
10397: D. Biedrzycki - K. Dobrzyniecki, 11.0, MA 14NS 5 C xE DK-6 140099.73
10397: D. Biedrzycki - K. Dobrzyniecki, 11.0, MA 15NS 4 CW SK= 13040.44
11398: D. Kołodziejski - J. Sadowski, 4.0, MA 16NS 4 HN D2+1 45047.95
11398: D. Kołodziejski - J. Sadowski, 4.0, MA 17NS 4 SN DJ-1 5017.62
11398: D. Kołodziejski - J. Sadowski, 4.0, MA 18NS 2 NTE H2+1 15032.20
 +/-
 WYNIK49.26
 MIEJSCE429