O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1380: M. Landowska - B. Szlacheta, 5.5, MA 9EW 6 DS CQ= 92030.62
1380: M. Landowska - B. Szlacheta, 5.5, MA 10EW 2 NTS CK+1 15038.39
2362: T. Branicki - E. Branicki, 8.0, MA 3EW 3 NTW S6= 60067.53
2362: T. Branicki - E. Branicki, 8.0, MA 4EW 4 HE C2-1 10047.53
3361: D. Piesiewicz - Z. Moszczyńska, 9.0, WP/LD 7EW 3 C xS DA-5 140098.77
3361: D. Piesiewicz - Z. Moszczyńska, 9.0, WP/LD 8EW 4 SN D10+2 48069.62
4360: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 1EW 3 SE HA= 14070.91
4360: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 2EW 3 NTS H10-1 10082.70
5368: J. Klamczyńska - M. Klamczyński, 2.0, MA 5EW 2 NTE SK= 12048.77
5368: J. Klamczyńska - M. Klamczyński, 2.0, MA 6EW 4 SN C4= 42044.66
6324: S. Rokicki - R. Wajs, 4.5, MA 19EW 4 HN CQ-2 10042.10
6324: S. Rokicki - R. Wajs, 4.5, MA 20EW 3 SN DQ-2 20092.23
7320: K. Frąckiewicz - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 13EW 3 NTN HQ+3 69077.79
7320: K. Frąckiewicz - A. Szemietowa-Kopeć, 1.0, MA 14EW 6 HN C10= 98057.79
8323: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 17EW 3 SN H2+1 17025.55
8323: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 18EW 1 NTE H2+2 15067.80
9322: A. Jarząbek - Z. Tylko, 0.5, MA/- 11EW 3 S xS D3-3 50086.56
9322: A. Jarząbek - Z. Tylko, 0.5, MA/- 12EW 4 CE DK-1 5053.80
10325: G. Kujszczyk - J. Lipski, 3.0, MA 15EW 2 SN H10+1 14011.75
10325: G. Kujszczyk - J. Lipski, 3.0, MA 16EW 3 NTN H10+1 43079.73
11349: P. Miara - D. Płoszaj, 0.0, MA 29EW 3 DW HK+1 13071.23
11349: P. Miara - D. Płoszaj, 0.0, MA 30EW 3 NTS HQ-5 25093.71
12344: D. Szywalska - C. Kornatka, 0.0, MA/- 23EW 3 HW SA= 14091.78
12344: D. Szywalska - C. Kornatka, 0.0, MA/- 24EW 5 DN CJ+2 44080.55
13345: T. Kręglewski - J. Chodorowski, 20.0, MA/LU 27EW 4 HE DK+1 45076.16
13345: T. Kręglewski - J. Chodorowski, 20.0, MA/LU 28EW 2 CE HK-2 10042.35
14351: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 2.0, MA 21EW 5 D xN HA-2 50093.05
14351: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 2.0, MA 22EW 3 CE DK+1 13083.29
15350: P. Kopko - A. Kondeja, 15.0, MA 25EW 2 HN CJ-1 5062.26
15350: P. Kopko - A. Kondeja, 15.0, MA 26EW 4 SS CA+1 65029.24
 +/-
 WYNIK63.94
 MIEJSCE8