O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 359: S. Cieślak - W. Burakowski, 27.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1348: H. Borewicz - A. Borewicz, 20.0, MA 1EW 3 SE HA+1 17088.25
1348: H. Borewicz - A. Borewicz, 20.0, MA 2EW 4 S xN HA-1 20098.52
2355: A. Mandecka - K. Latoszewski, 16.0, MA 5EW 2 SN H6= 11013.78
2355: A. Mandecka - K. Latoszewski, 16.0, MA 6EW 4 SN C4= 42044.59
3354: M. Komorowski - J. Wieczorek, 3.5, MA 9EW 6 NTS D6= 99012.97
3354: M. Komorowski - J. Wieczorek, 3.5, MA 10EW 1 NTS S4= 9085.85
4353: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 3EW 4 S xS DK-2 30058.71
4353: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 4EW 4 SW CA= 62083.92
5352: M. Skurzyński - T. Wiśniewski, 4.5, MA 7EW 6 HE SJ-2 20011.73
5352: M. Skurzyński - T. Wiśniewski, 4.5, MA 8EW 4 SN CK+2 48069.76
6317: J. Karczmarczyk - A. Reda, 0.0, MA 11EW 3 NTW S10+2 46077.73
6317: J. Karczmarczyk - A. Reda, 0.0, MA 12EW 3 CE DK= 11081.64
7316: D. Mosakowska - M. Mosakowski, 3.0, MA 15EW 5 S xS HA-3 80099.33
7316: D. Mosakowska - M. Mosakowski, 3.0, MA 16EW 4 HN D2+1 45051.89
8319: Z. Santkiewicz - A. Chyliński, 3.0, MA 19EW 4 HS S8-4 20085.08
8319: Z. Santkiewicz - A. Chyliński, 3.0, MA 20EW 1 SN DQ+1 11049.19
9318: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 0.5, MA 13EW 3 NTN HQ+3 69077.55
9318: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 0.5, MA 14EW 4 HN D6+3 51080.19
10321: E. Pułczyńska - M. Jaroszkiewicz, 4.5, MA 17EW 4 SN DJ-1 5082.48
10321: E. Pułczyńska - M. Jaroszkiewicz, 4.5, MA 18EW 3 NTE S2= 40095.17
11311: I. Czajka - A. Sarniak, 26.0, MA/WM 21EW 4 HE D5+1 45049.46
11311: I. Czajka - A. Sarniak, 26.0, MA/WM 22EW 3 DN CA= 11029.73
12312: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 25EW 2 SS D2-1 5062.50
12312: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 26EW 4 SS CA+1 65029.38
13313: I. Grynczewski - D. Węgrowicz, 8.0, MA 29EW 2 HS C10= 11015.48
13313: I. Grynczewski - D. Węgrowicz, 8.0, MA 30EW 3 NTS S4+1 43011.34
14314: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 23EW 4 H xW SA-1 20031.98
14314: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 24EW 6 DN H6+1 94021.35
15315: J. Królikowski - J. Kostrzewa, 10.5, MA 27EW 5 D xS HA-1 10019.89
15315: J. Królikowski - J. Kostrzewa, 10.5, MA 28EW 3 C xN CQ-1 20082.65
 +/-
 WYNIK56.74
 MIEJSCE125