O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 355: A. Mandecka - K. Latoszewski, 16.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1358: L. Leszczyńska - K. Kacperski, 12.0, MA 3NS 3 NTW S8+1 63018.50
1358: L. Leszczyńska - K. Kacperski, 12.0, MA 4NS 3 NTW S10+1 6305.54
2359: S. Cieślak - W. Burakowski, 27.0, MA 5NS 2 SN H6= 11086.22
2359: S. Cieślak - W. Burakowski, 27.0, MA 6NS 4 SN C4= 42055.41
3363: L. Klader - J. Kowalczyk, 9.0, MA 7NS 6 HE D8-2 20088.27
3363: L. Klader - J. Kowalczyk, 9.0, MA 8NS 6 SN CK= 98068.68
4356: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 9NS 6 NTS CQ= 99087.03
4356: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 10NS 2 NTS S8+1 15061.86
5357: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 1NS 1 NTS H9= 9068.99
5357: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 2NS 4 SN HA-1 10017.34
6361: D. Piesiewicz - Z. Moszczyńska, 9.0, WP/LD 13EW 6 NTN S3= 144028.36
6361: D. Piesiewicz - Z. Moszczyńska, 9.0, WP/LD 14EW 6 SS CA= 98057.68
7360: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 17EW 3 SN H2+1 17025.74
7360: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 18EW 1 NTE H2+1 12033.78
8368: J. Klamczyńska - M. Klamczyński, 2.0, MA 11EW 3 S xS D3-3 50086.47
8368: J. Klamczyńska - M. Klamczyński, 2.0, MA 12EW 2 CE H10+2 13095.98
9340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 15EW 3 DN CA-2 20083.56
9340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 16EW 4 HS C3= 42081.76
10362: T. Branicki - E. Branicki, 8.0, MA 19EW 4 HS S8-4 20085.08
10362: T. Branicki - E. Branicki, 8.0, MA 20EW 1 SE HJ-2 20026.34
11326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 23EW 4 SW SA-2 20031.98
11326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 24EW 4 HN S7+2 48067.70
12329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 27EW 2 HE SJ+3 20039.11
12329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 28EW 2 NTN CQ-2 20082.65
13328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 21EW 4 HE H9+2 48087.10
13328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 22EW 3 NTE DK= 60097.57
14331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 25EW 2 NTN CJ-3 15092.74
14331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 26EW 4 SS D7+1 65029.38
15327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 29EW 2 HS D5-1 10045.48
15327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 30EW 3 H xW D3-1 10049.73
 +/-
 WYNIK59.53
 MIEJSCE58