O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 350: P. Kopko - A. Kondeja, 15.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1346: J. Pietrzak - J. Koter, 9.0, MA 7EW 3 DN H6-3 30040.03
1346: J. Pietrzak - J. Koter, 9.0, MA 8EW 6 SN CK= 98030.93
2347: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 1EW 3 NTS H9-2 10057.34
2347: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 2EW 3 SN HA= 14044.82
3343: B. Chomentowski - J. Bojanowski, 6.0, MA 5EW 2 NTE H3+1 15063.70
3343: B. Chomentowski - J. Bojanowski, 6.0, MA 6EW 4 SS H5= 42044.66
4340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 9EW 4 SN HJ-1 5086.99
4340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 10EW 3 DS CK-1 10093.31
5341: H. Kalotka-Kręglewska - I. Chodorowska, 20.0, MA/LU 3EW 3 NTW S6+1 63081.39
5341: H. Kalotka-Kręglewska - I. Chodorowska, 20.0, MA/LU 4EW 3 NTW C6+1 63094.52
6328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 17EW 4 SN DJ-1 5082.38
6328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 18EW 2 NTE H8= 12033.70
7331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 11EW 3 NTE SA+1 43073.82
7331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 12EW 3 CE C9= 11081.93
8327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 15EW 4 CW SA= 13059.56
8327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 16EW 4 HN D2+1 45052.05
9326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 19EW 4 HS CA-3 15068.12
9326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 20EW 1 SE HJ-2 20026.16
10329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 13EW 3 NTN HQ+2 66095.50
10329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 14EW 6 HN C10= 98057.79
11365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA 27NS 5 D xS HA-1 10080.38
11365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA 28NS 2 CE HK-2 10057.65
12364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 29NS 4 DW C3= 13028.77
12364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 30NS 2 NTS S4+2 18067.49
13371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 21NS 4 HE C3+2 48012.81
13371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 22NS 3 DN CK= 11070.27
14370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA 23NS 4 H xW SA-2 50094.38
14370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA 24NS 6 DN S3+1 94078.49
15366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA 25NS 2 HN CJ-1 5037.74
15366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA 26NS 4 SS CA+1 65070.76
 +/-
 WYNIK62.25
 MIEJSCE27