O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 349: P. Miara - D. Płoszaj, 0.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1347: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 9EW 6 NTS D7= 99012.97
1347: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 10EW 1 NTS CK= 9085.85
2343: B. Chomentowski - J. Bojanowski, 6.0, MA 3EW 3 DW H5+1 13042.23
2343: B. Chomentowski - J. Bojanowski, 6.0, MA 4EW 3 SW CA= 14067.57
3340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 7EW 5 HE SJ-1 10027.22
3340: Z. Dukindorf - R. Dukindorf, 0.0, MA/- 8EW 4 SN CK+2 48069.76
4341: H. Kalotka-Kręglewska - I. Chodorowska, 20.0, MA/LU 1EW 1 DS H10= 7039.34
4341: H. Kalotka-Kręglewska - I. Chodorowska, 20.0, MA/LU 2EW 2 SN HA+1 14044.76
5346: J. Pietrzak - J. Koter, 9.0, MA 5EW 2 NTE SK+1 15063.78
5346: J. Pietrzak - J. Koter, 9.0, MA 6EW 4 SS H5= 42044.59
6331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 19EW 4 HS S8-4 20085.08
6331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 20EW 1 SN DJ= 8068.82
7327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 13EW 3 NTN HQ+3 69077.55
7327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA 14EW 6 NTN C6-4 20099.59
8326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 17EW 4 SN H2+1 4503.10
8326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA 18EW 2 NTE H2= 12033.78
9329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 11EW 3 NTW H4+1 43073.77
9329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 12EW 1 NTW D6-1 5053.49
10328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 15EW 4 SS HA-2 20083.56
10328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 16EW 6 NT xN CA-1 10096.49
11366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA 29NS 3 DW HK+1 13028.77
11366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA 30NS 3 NTS HQ-5 2506.29
12365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA 21NS 4 HE H6+1 45050.54
12365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA 22NS 4 CE C4-2 20087.03
13364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 23NS 4 HW SA-2 20068.02
13364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA 24NS 5 DN CJ+2 44019.46
14371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 25NS 3 SS D2-2 10014.11
14371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 26NS 6 SS CA-1 10024.66
15370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA 27NS 3 HE DA+2 20060.89
15370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA 28NS 3 NTN CQ-1 10037.02
 +/-
 WYNIK52.34
 MIEJSCE291