O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 325: G. Kujszczyk - J. Lipski, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA NS 4 HW C8+1 65013.25
1328: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA NS 2 D xW SA-3 50052.04
2329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA NS 5 SN HJ-1 5013.01
2329: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA NS 2 DS CK+1 11021.31
3326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA NS 2 SE HA+1 14029.09
3326: J. Rzepka - B. Kaczyński, 9.0, MA NS 4 SN HA-1 10017.30
4327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA NS 3 NTW SA= 60032.47
4327: E. Chłopecka - L. Chłopecki, 8.0, MA NS 3 NTE S3+2 6601.10
5331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA NS 2 S xN C7= 67098.08
5331: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA NS 4 SS H7= 42055.34
6365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA NS 4 SN DJ-1 5017.62
6365: J. Misiuk - W. Maciejczuk, 20.0, MA NS 1 NTE S2+1 12066.30
7364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA NS 3 HS CA-1 5079.29
7364: A. Ziomek - J. Radecki, 27.0, MA NS 1 NTS D5= 9035.83
8371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA NS 3 DE SA+2 15065.65
8371: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA NS 3 CE C7= 11018.07
9370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA NS 6 NTN HQ= 144071.66
9370: W. Putz - L. Tylec, 6.5, MA NS 6 NTS HJ+1 102097.13
10366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA NS 2 SN H10+1 14088.25
10366: M. Makarewicz - Z. Kuczyński, 14.0, MA NS 3 NTN H10+1 43020.27
11378: A. Makarewicz - M. Dąbrowski, 11.0, DS/OP EW 4 D xS HA-2 30053.13
11378: A. Makarewicz - M. Dąbrowski, 11.0, DS/OP EW 3 NTN CQ+2 6602.87
12332: W. Kostrzewa - P. Kuźmicz, 4.5, MA NS 4 HE H6+1 45050.68
12332: W. Kostrzewa - P. Kuźmicz, 4.5, MA NS 2 SN CA= 11070.27
13367: A. Kosiorek - M. Zuchniak, 2.5, MA EW 3 HN CJ-1 5062.26
13367: A. Kosiorek - M. Zuchniak, 2.5, MA EW 6 SS CA-1 10075.27
14376: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, EW 3 HS D5+1 1702.60
14376: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, EW 4 DS S4-1 5068.17
15377: M. Grabiec - R. Przybysz, 8.0, MP/MA EW 4 HW SA-2 20032.19
15377: M. Grabiec - R. Przybysz, 8.0, MP/MA EW 6 DN CJ+1 94021.51
 +/-
 WYNIK44.40
 MIEJSCE608