O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 313: I. Grynczewski - D. Węgrowicz, 8.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1319: Z. Santkiewicz - A. Chyliński, 3.0, MA 5NS 2 SN C7= 11086.22
1319: Z. Santkiewicz - A. Chyliński, 3.0, MA 6NS 4 SS H7= 42055.41
2316: D. Mosakowska - M. Mosakowski, 3.0, MA 7NS 4 HW D5+1 65013.07
2316: D. Mosakowska - M. Mosakowski, 3.0, MA 8NS 4 SN H5+2 48030.24
3317: J. Karczmarczyk - A. Reda, 0.0, MA 9NS 6 NTS H2-1 5012.97
3317: J. Karczmarczyk - A. Reda, 0.0, MA 10NS 1 NTS C5+2 15061.86
4321: E. Pułczyńska - M. Jaroszkiewicz, 4.5, MA 1NS 1 NTS H6+2 15093.58
4321: E. Pułczyńska - M. Jaroszkiewicz, 4.5, MA 2NS 4 SN HA-1 10017.34
5318: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 0.5, MA 3NS 3 NT xW H7+1 9500.94
5318: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 0.5, MA 4NS 3 NTE S3-5 50099.46
6336: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 15NS 4 SS HA-1 10057.14
6336: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 16NS 2 H xW HK-6 170099.59
7339: A. Zawada - S. Rumiński, 18.0, MA 17NS 4 SN DJ-1 5017.52
7339: A. Zawada - S. Rumiński, 18.0, MA 18NS 1 NTE H2+1 12066.22
8338: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 19NS 4 H xN CJ-2 3004.97
8338: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 20NS 1 SE C2-3 30089.52
9342: T. Chmura - J. Lech, 1.5, -/MA 11NS 3 DE SA+1 13089.89
9342: T. Chmura - J. Lech, 1.5, -/MA 12NS 3 HS D10= 14084.99
10337: J. Greś - J. Maliszewski, 18.0, MA/WM 13NS 6 SS C2= 143044.62
10337: J. Greś - J. Maliszewski, 18.0, MA/WM 14NS 6 HN S7+1 101075.74
11357: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 25NS 2 HN CJ= 11071.24
11357: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 26NS 6 SS CA-1 10024.66
12358: L. Leszczyńska - K. Kacperski, 12.0, MA 27NS 4 HE DA+1 45023.93
12358: L. Leszczyńska - K. Kacperski, 12.0, MA 28NS 3 NTN CQ-2 20017.35
13359: S. Cieślak - W. Burakowski, 27.0, MA 29NS 2 HS C10= 11084.52
13359: S. Cieślak - W. Burakowski, 27.0, MA 30NS 3 NTS S4+1 43088.66
14363: L. Klader - J. Kowalczyk, 9.0, MA 21NS 4 HE DA+1 45050.54
14363: L. Klader - J. Kowalczyk, 9.0, MA 22NS 4 CE DK-2 20087.03
15356: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 23NS 4 SS HK-1 10015.99
15356: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 24NS 6 DN CJ+1 94078.65
 +/-
 WYNIK54.79
 MIEJSCE190