O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 28: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: J. Stoklasek - S. Borowiec, 8.0, LB EW 4 D xS SA= 5100.56
122: J. Stoklasek - S. Borowiec, 8.0, LB EW 3 H xE S3-2 3009.81
223: T. Baj - P. Górzyński, 6.0, DS EW 2 HW CK= 11043.56
223: T. Baj - P. Górzyński, 6.0, DS EW 4 SN C4= 42044.66
324: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS EW 6 NTS H2= 99013.14
324: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS EW 1 NTS CK+2 15038.39
425: W. Strzemecki - J. Pawlikaniec, 26.0, MA/DS EW 4 SN D9-2 10029.89
425: W. Strzemecki - J. Pawlikaniec, 26.0, MA/DS EW 6 HE C10-3 3004.66
526: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS EW 4 HE SJ= 62061.34
526: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS EW 6 SN CK= 98030.93
649: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB EW 3 DE SA+1 13010.11
649: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB EW 2 DN CA+2 13026.09
750: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS EW 4 SS HA-2 20083.47
750: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS EW 4 HN CA+1 45052.05
847: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS EW 3 HS CA= 1407.36
847: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS EW 2 SN DQ= 11049.05
948: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS EW 6 NTS C7= 144028.34
948: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS EW 6 HN CK= 98057.79
1053: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS EW 4 SN DJ= 4209.84
1053: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS EW 1 NTW SJ+2 15067.80
1170: H. Kowal - J. Brzuchalski, 0.0, NS 2 HE SA+3 20090.74
1170: H. Kowal - J. Brzuchalski, 0.0, NS 4 DN CA-1 5044.79
1274: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS NS 4 H xW SA-2 50094.38
1274: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS NS 5 DN CJ+2 44019.45
1367: J. Sieracki - T. Włodarczak, 24.0, WP NS 2 HN CJ= 11071.80
1367: J. Sieracki - T. Włodarczak, 24.0, WP NS 6 NTN D4-1 10024.73
1468: K. Augustyniak - A. Kud, 14.0, DS/LB NS 3 HW CA+2 20061.04
1468: K. Augustyniak - A. Kud, 14.0, DS/LB NS 3 SW CA-1 5046.86
1569: G. Skowronek - B. Grybel, 5.0, DS NS 3 DW S5+1 13028.77
1569: G. Skowronek - B. Grybel, 5.0, DS NS 4 HW D8-2 10050.27
 +/-
 WYNIK40.05
 MIEJSCE698