O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
130: W. Rączka - F. Miazga, 3.0, -/DS 5NS PASSN = 065.54
130: W. Rączka - F. Miazga, 3.0, -/DS 6NS 4 SS H7-1 5010.00
227: M. Michalski - G. Czapulak, 10.0, DS 7NS 4 HE SJ-1 10072.78
227: M. Michalski - G. Czapulak, 10.0, DS 8NS 4 SN CK+2 48030.24
328: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 9NS 6 NTS H2= 99087.03
328: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 10NS 1 NTS CK+2 15061.86
432: P. Saliński - S. Wawszczyk, 14.0, DS 1NS 2 NTE HA-3 15093.58
432: P. Saliński - S. Wawszczyk, 14.0, DS 2NS 2 SN HA+1 14055.24
529: L. Urbańczyk - M. Szumski, 5.0, DS 3NS 2 DW SA+2 13057.77
529: L. Urbańczyk - M. Szumski, 5.0, DS 4NS 4 DW CA= 13035.00
640: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 15NS 3 SS HA= 14088.27
640: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 16NS 6 NT xN CA-1 1003.51
737: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 17NS 3 SS DA+1 17074.26
737: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 18NS 1 NTW H5+2 15032.31
838: E. Gąska - M. Czerniawski, 7.0, DS 19NS 3 HS CA= 14092.61
838: E. Gąska - M. Czerniawski, 7.0, DS 20NS 1 SE HJ-2 20073.66
942: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS 11NS 3 NTW S5+2 46022.27
942: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS 12NS 2 DN SK+1 11064.75
1039: M. Ilnicki - S. Niewiadomski, 7.5, DS 13NS 3 NTN HQ+3 69022.45
1039: M. Ilnicki - S. Niewiadomski, 7.5, DS 14NS 6 HN D6+1 101075.74
1147: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS 25NS 2 HN CJ-1 5037.50
1147: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS 26NS 4 SS D9+1 65070.62
1250: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 27NS 4 HE DA+1 45023.93
1250: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 28NS 3 NTN CQ-3 3006.01
1349: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB 29NS 2 CS HA= 9071.51
1349: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB 30NS 3 DS C8+1 13062.84
1453: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS 21NS 3 NTW D6-3 15098.92
1453: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS 22NS 3 CE DK-1 10058.78
1548: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 23NS 4 HW SA-2 20068.02
1548: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 24NS 3 NTS S8+3 49041.89
 +/-
 WYNIK55.30
 MIEJSCE167