O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: T. Baj - P. Górzyński, 6.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: M. Michalski - G. Czapulak, 10.0, DS NS 4 DW H5+1 15047.42
127: M. Michalski - G. Czapulak, 10.0, DS NS 3 NTW H6-2 20080.41
228: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS NS 2 HW CK= 11056.44
228: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS NS 4 SN C4= 42055.34
332: P. Saliński - S. Wawszczyk, 14.0, DS NS 4 HW C8= 62038.66
332: P. Saliński - S. Wawszczyk, 14.0, DS NS 6 SN CK= 98069.07
429: L. Urbańczyk - M. Szumski, 5.0, DS NS 6 NTS D7-2 1001.76
429: L. Urbańczyk - M. Szumski, 5.0, DS NS 1 NTS CK+1 12033.88
530: W. Rączka - F. Miazga, 3.0, -/DS NS 3 SE HK-1 5056.51
530: W. Rączka - F. Miazga, 3.0, -/DS NS 3 SN HA= 14055.18
637: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS NS 3 NTS S8+4 72038.96
637: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS NS 6 SS HJ+1 101075.68
738: E. Gąska - M. Czerniawski, 7.0, DS NS 3 DN CK-2 20016.53
738: E. Gąska - M. Czerniawski, 7.0, DS NS 3 NTN CJ+2 46083.15
842: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS NS 4 SN DJ-1 5017.62
842: M. Pastudzki - B. Yu, 2.5, DS NS 3 NTE H2-1 5093.34
939: M. Ilnicki - S. Niewiadomski, 7.5, DS NS 2 HN CQ-1 5079.29
939: M. Ilnicki - S. Niewiadomski, 7.5, DS NS 1 SN DQ= 8031.06
1040: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS NS 3 NT xW H4-1 10099.44
1040: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS NS 3 CE DK= 11018.07
1150: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS NS 4 HW SA-2 20067.81
1150: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS NS 3 NTS CK+3 49041.64
1249: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB NS 2 SS D3-1 5037.74
1249: S. Pryputniewicz - J. Obuchowicz, 14.0, LB NS 6 SS CA-2 2004.92
1353: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS NS 4 HW D3+1 45023.84
1353: M. Kowalczyk - J. Gładysz, 17.0, DS NS 2 HS S8-3 3006.01
1448: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS NS 3 DW HK+1 13028.77
1448: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS NS 3 HW S8-2 10050.27
1547: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS NS 4 HE H6+1 45050.68
1547: L. Kurzeja - T. Cymbalista, 7.0, DS NS 4 SN CA-2 10030.96
 +/-
 WYNIK46.35
 MIEJSCE542