O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: Z. Samek - Z. Ciereszko, 18.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
172: A. Cybulak - J. Chopcian, 2.5, DS/- 3EW 3 NTW S6+2 66093.75
172: A. Cybulak - J. Chopcian, 2.5, DS/- 4EW 4 HE C10-1 10047.53
271: J. Szwed - P. Ratajski, 10.0, DS 7EW 4 HW C8+1 65086.75
271: J. Szwed - P. Ratajski, 10.0, DS 8EW 6 NTS C4= 99011.31
318: R. Wisłocki - L. Grakowicz, 2.5, DS 1EW 1 NTS H6= 9030.89
318: R. Wisłocki - L. Grakowicz, 2.5, DS 2EW 3 SN HA= 14044.82
419: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 5EW 2 NTE SJ+2 18078.90
419: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 6EW 2 SN HJ+2 17082.19
573: S. Cieśla - R. Siwiec, 7.0, DS 9EW 4 SN HJ= 42068.56
573: S. Cieśla - R. Siwiec, 7.0, DS 10EW 1 NTS CK+1 12066.12
651: Ł. Rokita - I. Szulc, 8.0, DS 13NS 6 NTN HQ= 144071.66
651: Ł. Rokita - I. Szulc, 8.0, DS 14NS 6 SS CA= 98042.21
754: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 25.0, WP 15NS 4 CE DK-1 5068.44
754: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 25.0, WP 16NS 4 HN H10+1 45047.95
858: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 17NS 3 SS DA= 14051.23
858: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 18NS 1 NTW SJ+1 12066.30
957: B. Okopiński - R. Księżopolski, 6.0, DS 19NS 4 HS S8-3 15031.88
957: B. Okopiński - R. Księżopolski, 6.0, DS 20NS 2 SN DQ-1 10018.39
1052: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 11NS 3 DE SA+2 15065.65
1052: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 12NS 4 C xE DK-2 30097.01
1134: R. Rączkowski - J. Grybel, 7.0, DS 23EW 4 HW SA-2 20032.19
1134: R. Rączkowski - J. Grybel, 7.0, DS 24EW 3 NTS S4+2 46071.78
1233: M. Matwijewicz - L. Latocki, 8.0, LB 27EW 4 HW CK+1 45076.16
1233: M. Matwijewicz - L. Latocki, 8.0, LB 28EW 3 NT xS S8-4 110099.73
1336: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 21EW 4 HE H6+1 45049.32
1336: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 22EW 3 DN CA= 11029.73
1435: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 25EW 2 HN CJ+1 14012.26
1435: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 26EW 6 SS CA-1 10075.27
1531: A. Poziemski - M. Strzelczyk, 4.5, DS 29EW 2 HN SK-1 10045.48
1531: A. Poziemski - M. Strzelczyk, 4.5, DS 30EW 3 NTN H2-4 20091.12
 +/-
 WYNIK58.49
 MIEJSCE79