O Podkowę Kasztanki Marszałka

Sobota, 11 listopada 2017

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: T. Bartnicki - Z. Miechowicz, 8.0, LB, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: R. Wisłocki - L. Grakowicz, 2.5, DS 7EW 6 HE SJ-2 20011.73
118: R. Wisłocki - L. Grakowicz, 2.5, DS 8EW 4 SN S7+2 48069.76
219: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 1EW 2 SE HA+2 17088.25
219: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB 2EW 4 SN HA-1 10082.66
373: S. Cieśla - R. Siwiec, 7.0, DS 5EW 2 S xN H6= 6701.89
373: S. Cieśla - R. Siwiec, 7.0, DS 6EW 4 SS H4-1 5090.00
472: A. Cybulak - J. Chopcian, 2.5, DS/- 9EW 3 NTS H2+1 43066.31
472: A. Cybulak - J. Chopcian, 2.5, DS/- 10EW 4 HS CK-5 500100.00
571: J. Szwed - P. Ratajski, 10.0, DS 3EW 3 DW H5+2 15052.68
571: J. Szwed - P. Ratajski, 10.0, DS 4EW 4 HE C10-1 10047.16
657: B. Okopiński - R. Księżopolski, 6.0, DS 17NS 5 C xxE SA-7 3400100.00
657: B. Okopiński - R. Księżopolski, 6.0, DS 18NS 2 SE D10= 11082.17
752: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 19NS 4 HS D10-4 20014.92
752: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 20NS 1 SN DQ+1 11050.81
851: Ł. Rokita - I. Szulc, 8.0, DS 11NS 3 DE SA+2 15065.57
851: Ł. Rokita - I. Szulc, 8.0, DS 12NS 3 CE C9= 11018.36
954: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 25.0, WP 13NS 6 NTN HQ= 144071.64
954: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 25.0, WP 14NS 6 SS CA= 98042.32
1058: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 15NS 5 C xE DK-2 30098.38
1058: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 16NS 4 HN H10+1 45048.11
1136: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 27EW 4 HE DA+1 45076.07
1136: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 28EW 3 NTN CQ-1 10062.98
1235: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 21EW 4 HE DA+1 45049.46
1235: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 22EW 3 DN CA= 11029.73
1331: A. Poziemski - M. Strzelczyk, 4.5, DS 25EW 2 HN CJ-1 5062.50
1331: A. Poziemski - M. Strzelczyk, 4.5, DS 26EW 4 SS D7+1 65029.38
1434: R. Rączkowski - J. Grybel, 7.0, DS 29EW 2 CN HA+1 11015.48
1434: R. Rączkowski - J. Grybel, 7.0, DS 30EW 3 DS S4-1 5068.17
1533: M. Matwijewicz - L. Latocki, 8.0, LB 23EW 4 HW SA-2 20031.98
1533: M. Matwijewicz - L. Latocki, 8.0, LB 24EW 3 NTS D5+4 52045.68
 +/-
 WYNIK55.80
 MIEJSCE151