O Podkowę Kasztanki Marszałka
Sobota, 11 listopada 2017
Wyniki z 25 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
557
Aleksander Kasprzak
Marek Parol
18.0
3.0
PM
PM/61
66.41
100
2
146
Jan Nawrocki
Leszek Falkowski
9.0
13.0
KP
KP/107
66.30
90
3
108
Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
1.5
1.5
MP
KOIM/155
66.04
80
4
80
Krystian Bączek
Joanna Zalewska
3.0
1.0
MA
KOIM/155
65.46
75
5
274
Marcin Zbroja
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
64.92
70
6
223
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
5.0
LB
LB/127
64.53
65
7
228
Jerzy Sosiński
Andrzej Libera
5.0
4.0
LB
LB/127
64.36
60
8
366
Marta Makarewicz
Zygmunt Kuczyński
3.0
11.0
MA
MA/262
63.94
59
9
422
Agnieszka Wierzbowska
Robert Różak
0.0
5.0
MP
MP/317
63.92
59
10
270
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
18.0
17.0
WP
LD/257
63.80
58
11
156
Jarosław Śmieszek
Leszek Hejne
15.0
7.0
KP
KP/107
63.74
58
12
362
Tomasz Branicki
Edward Branicki
3.0
5.0
MA
MA/262
63.56
58
13
142
Zbigniew Ehlert
Julian Jurski
5.0
11.0
KP
KP/107
63.52
57
14
670
Tomasz Lisica
Marek Kuczyński
7.0
5.0
WM
WM/122
63.30
57
15
115
Kacper Wieczorkowski
Szymon Ostrowski
1.5
1.0
MP
DS
KOIM/155
63.28
56
16
724
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/247
63.24
56
17
120
Katarzyna Roszyk
Tomasz Potrawa
2.0
2.0
SL
KOIM/155
63.01
56
18
236
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
62.93
55
19
225
Maciej Wierzbicki
Mirosław Bublewicz
9.0
11.0
LB
LB/127
62.92
55
20
427
Krzysztof Ziewacz
Adam Rydz
5.0
2.5
MP
SW
MP/317
62.70
54
21
377
Maciej Grabiec
Rafał Przybysz
7.0
1.0
MP
MA
MA/262
62.63
54
22
771
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
7.0
13.0
ZP
ZP/116
62.42
54
23
718
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
9.0
3.0
LB
WP
WP/247
62.42
54
24
93
Mateusz Rogala
Łukasz Słuszniak
1.0
0.5
MP
KOIM/155
62.38
53
25
282
Andrzej Krakowiak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
62.34
53
26
636
Zbigniew Mącior
Adam Hintertan
18.0
12.0
SL
SL/87
62.27
53
27
350
Piotr Kopko
Andrzej Kondeja
2.0
13.0
MA
MA/262
62.25
52
28
263
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
15.0
13.0
LD
LD/257
62.15
52
29
312
Paweł Płocki
Lech Sadoś
2.5
12.0
MA
MA/262
62.05
52
30
585
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
5.0
11.0
SL
SL/87
61.96
51
31
3
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
DS/104
61.75
51
32
709
Paweł Siwiński
Maciej Szczepański
12.0
1.5
LB
WP
WP/247
61.69
51
33
55
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DS
DS/72
61.65
50
34
657
Tadeusz Sobota
Nikander Kuszewski
5.0
11.0
SW
SW/287
61.53
50
35
233
Cezary Bura
Maciej Piasecki
9.0
7.0
WP
LB/265
61.33
50
36
506
Wojciech Paszko
Przemysław Zawada
7.0
17.0
MP
MA
PK/51
61.28
49
37
672
Mirosław Cichocki
Adolf Bocheński
19.0
12.0
WM
WM/122
61.24
49
38
189
Leszek Pęcherzewski
Adam Cybulski
7.0
7.0
LD
KP/50
61.19
49
39
515
Gerhard Schroeder
Zbigniew Rokicki
6.0
1.5
GER
PM
PM/299
61.13
49
40
134
Adam Wujków
Adam Błachnio
17.0
13.0
KP
KP/107
60.98
48
41
222
Jarosław Wachnowski
Roman Klejny
18.0
11.0
LB
LB/127
60.90
48
42
29
Leszek Urbańczyk
Mariusz Szumski
4.0
1.0
DS
DS/72
60.83
48
43
752
Vasil Valchev
Tadeusz Kaczanowski
0.0
19.0
ZP
ZP/116
60.82
47
44
253
Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
13.0
12.0
LD
LD/257
60.80
47
45
71
Jacek Szwed
Piotr Ratajski
5.0
5.0
DS
DS/72
60.78
47
46
490
Andrzej Prasalski
Radosław Kozłowski
7.0
7.0
PD
WM
PD/70
60.53
46
47
474
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
7.0
3.0
MA
PD/70
60.21
46
48
745
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/116
60.07
46
49
544
Andrzej Osiński
Grzegorz Antosz
2.0
2.5
PM
PM/61
59.82
45
50
496
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/70
59.81
45
51
486
Mirosław Liszewski
Zdzisław Godlewski
9.0
5.0
PD
WM
PD/70
59.80
45
52
110
Karolina Melkonyan
Filip Parol
1.0
2.0
MA
KOIM/155
59.70
44
53
4
Waldemar Dębiczak
Aleksander Zdybel
5.0
9.0
DS
DS/104
59.66
44
54
598
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
4.0
5.0
SL
SL/87
59.66
44
55
766
Wojciech Jarząbek
Piotr Wasylko
5.0
12.0
ZP
ZP/116
59.61
44
56
355
Anna Mandecka
Krzysztof Latoszewski
7.0
9.0
MA
MA/262
59.54
43
57
126
Stanisław Łański
Jerzy Kowalski
9.0
13.0
KP
KP/107
59.54
43
58
683
Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
9.0
11.0
WM
WM/122
59.38
43
59
732
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0
WP
WP/247
59.33
42
60
34
Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DS
DS/72
59.28
42
61
51
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
4.0
4.0
DS
DS/72
59.27
42
62
78
Michał Mirecki
Hieronim Dzieślewski
1.5
1.5
MP
KOIM/155
59.24
41
63
570
Wiesław Mączkowski
Ryszard Leśniewski
12.0
9.0
PM
PM/61
59.18
41
64
449
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MP
MP/40
59.17
41
65
541
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
13.0
9.0
PM
PM/61
59.13
40
66
628
Jerzy Ujma
Andrzej Sładki
12.0
9.0
SL
SL/87
59.11
40
67
251
Jerzy Warszakowski
Mieczysław Pawlicki
4.0
4.0
LD
LD/257
59.09
40
68
539
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
0.0
0.0
PM
PM/61
59.02
39
69
326
Józef Rzepka
Bogdan Kaczyński
5.0
4.0
MA
MA/262
59.02
39
70
747
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
12.0
9.0
ZP
ZP/116
58.98
39
71
157
Roman Wachowiak
Grzegorz Rojewski
18.0
12.0
KP
KP/107
58.96
39
72
622
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SL
SL/87
58.94
38
73
493
Tadeusz Banach
Jan Romot
5.0
9.0
WM
PD/70
58.92
38
74
480
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
9.0
4.0
WM
PD/70
58.88
38
75
403
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.0
4.0
MA
MA/88
58.82
37
76
385
Waldemar Stępiński
Andrzej Sontowski
2.5
2.5
MA
MA/288
58.74
37
77
418
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
3.0
7.0
MP
MP/138
58.71
37
78
391
Aleksander Szczupakowski
Janusz Woźniak
3.0
2.5
MA
MA/288
58.70
36
79
21
Zbigniew Samek
Zbigniew Ciereszko
9.0
9.0
DS
DS/72
58.49
36
80
190
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
3.0
9.0
LD
KP/50
58.41
36
81
717
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WP
WP/247
58.26
35
82
100
Julia Bojanowska
Małgorzata Bielińska
1.0
1.5
LD
KOIM/155
58.24
35
83
338
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
5.0
7.0
MA
MA/262
58.20
35
84
130
Jarosław Żurawski
Waldemar Kamiński
4.0
7.0
KP
KP/107
58.16
34
85
563
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZP
PM/61
58.07
34
86
465
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/40
58.03
34
87
697
Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
9.0
4.0
DS
WP
WP/247
58.03
34
88
602
Zbigniew Papierniak
Tomasz Czajer
13.0
12.0
SL
SL/87
58.01
33
89
195
Zbigniew Leśniewski
Anna Leśniewska
0.5
3.0
KP
KP/50
58.00
33
90
310
Piotr Frankowski
Marek Michalczyk
3.0
3.0
LU
LU/96
57.95
33
91
704
Grzegorz Samol
Marek Bukowski
4.0
5.0
WP
WP/247
57.92
32
92
398
Dawid Kołodziejski
Jerzy Sadowski
1.0
3.0
MA
MA/88
57.86
32
93
40
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
2.5
4.0
DS
DS/72
57.80
32
94
661
Grzegorz Zakrzewski
Jacek Bors
9.0
5.0
SW
SW/287
57.76
31
95
84
Szymon Armata
Oskar Tokarczuk
1.0
1.5
DS
KOIM/155
57.73
31
96
290
Andrzej Kozak
Jarosław Kaczorowski
12.0
12.0
LU
LU/96
57.69
31
97
136
Marian Dahms
Mieczysław Mystkowski
1.5
0.0
KP
KP/107
57.66
30
98
150
Bartłomiej Kamelski
Jarosław Michałowski
7.0
18.0
KP
KP/107
57.66
30
99
304
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
7.0
11.0
LU
MP
LU/96
57.65
30
100
278
Janusz Tańcula
Szymon Rogut
1.5
1.0
LD
LD/48
57.55
29
101
414
Jan Grygowicz
Wiesław Stój
2.5
3.0
MP
MP/138
57.55
29
102
531
Zygmunt Mikołajczyk
Jan Wrotkowski
3.0
0.5
PM
PM/299
57.54
29
103
67
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WP
DS/72
57.51
29
104
114
Dominik Rajtar
Przemysław Pasiński
2.0
1.5
MP
KOIM/155
57.39
28
105
552
Andrzej Fronczak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
WM
PM
PM/61
57.32
28
106
158
Rafał Konieczny
Mariusz Krakowiak
11.0
5.0
KP
KP/107
57.31
28
107
706
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
57.28
27
108
437
Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
11.0
5.0
MP
MP/40
57.28
27
109
582
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
4.0
4.0
OP
SL/87
57.21
27
110
226
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LB
LB/127
57.15
26
111
116
Maciej Wężyk
Paweł Kaleta
2.0
5.0
SL
KOIM/155
57.06
26
112
522
Stanisław Grajewski
Janusz Michalak
0.5
0.5
PM
PM/299
57.06
26
113
624
Jan Stachowski
Tadeusz Biskup
4.0
5.0
SL
SL/87
56.98
25
114
275
Grzegorz Jabłoński
Krzysztof Mielczarek
1.0
1.0
LD
LD/48
56.95
25
115
178
Zbigniew Szumigalski
Tatiana Verkhos
4.0
3.0
WP
MA
KP/107
56.91
25
116
776
Robert Cylwik
Grzegorz Rybacki
5.0
5.0
ZP
ZP/116
56.91
24
117
439
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
56.90
24
118
48
Bogumił Wegner
Ryszard Laskowski
12.0
7.0
DS
DS/72
56.90
24
119
643
Andrzej Majcher
Sławomir Klimczak
9.0
9.0
SW
SW/287
56.88
24
120
172
Grzegorz Gralik
Igor Smyk
3.0
3.0
KP
KP/107
56.84
23
121
102
Grzegorz Walczewski
Martin Kaleta
1.5
1.0
SL
KOIM/155
56.75
23
122
359
Sylwester Cieślak
Waldemar Burakowski
12.0
15.0
MA
MA/262
56.73
23
123
469
Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
4.0
MP
MP/40
56.73
22
124
507
Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PK
PK/51
56.68
22
125
484
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PD
PD/70
56.68
22
126
60
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
DS/72
56.67
21
127
430
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DS
MP/317
56.56
21
128
429
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/317
56.52
21
129
423
Małgorzata Węglewska
Liliana Suflida
0.5
0.0
WP
LD
MP/317
56.52
20
130
103
Marta Grodzka
Tymoteusz Zaborowski
2.5
1.0
LU
DS
KOIM/155
56.44
20
131
468
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MP
MP/40
56.40
20
132
145
Grzegorz Wołowiec
Anna Nosalska
4.0
7.0
PM
KP/107
56.39
19
133
547
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
4.0
4.0
PM
PM/61
56.28
19
134
748
Waldemar Bogusławski
Mirosław Bąk
3.0
2.0
ZP
ZP/116
56.26
19
135
185
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
5.0
4.0
MA
KP/50
56.26
19
136
663
Edmund Reczuga
Jan Rogowski
7.0
18.0
WM
WM/122
56.19
18
137
545
Piotr Kozicki
Tadeusz Janczurewicz
5.0
4.0
WP
PM/61
56.15
18
138
64
Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DS
DS/72
56.14
18
139
46
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/72
56.12
17
140
339
Andrzej Zawada
Stanisław Rumiński
7.0
11.0
MA
MA/262
56.10
17
141
352
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
2.0
2.5
MA
MA/262
56.04
17
142
729
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
56.04
16
143
461
Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MP
MP/40
55.95
16
144
360
Adam Tomczyński
Jerzy Pęczkowski
4.0
5.0
MA
MA/262
55.94
16
145
43
Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/72
55.92
15
146
382
Tomasz Kozłowski
Mariusz Łasiewicki
2.5
3.0
MA
MA/288
55.80
15
147
16
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
4.0
4.0
LB
DS/72
55.79
15
148
396
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
2.0
2.0
MA
MA/288
55.79
14
149
311
Iwona Czajka
Anna Sarniak
7.0
19.0
MA
WM
MA/262
55.70
14
150
402
Paweł Wróblewski
Grzegorz Nowiński
2.5
2.0
MA
MA/88
55.67
14
151
358
Lena Leszczyńska
Kacper Kacperski
7.0
5.0
MA
MA/262
55.63
14
152
698
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WP
WP/247
55.56
13
153
689
Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
5.0
WP
WP/247
55.51
13
154
397
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MA
MA/88
55.51
13
155
381
Grzegorz Piotrowski
Zbigniew Komorowski
2.0
1.5
MA
MA/288
55.48
12
156
144
Leszek Moszczyński
Lech Łaniewski
7.0
13.0
KP
KP/107
55.42
12
157
640
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
13.0
7.0
SW
SW/287
55.41
12
158
257
Wiesław Niciński
Andrzej Kozikowski
13.0
13.0
LD
LD/257
55.35
12
159
269
Anna Kowalska
Bogusław Jakóbczyk
13.0
5.0
WP
LD
LD/257
55.34
12
160
436
Jacek Herman
Maciej Szczerczak
11.0
4.0
MP
MP/40
55.33
12
161
548
Kazimierz Dominiak
Krzysztof Borkowski
9.0
4.0
PM
PM/61
55.30
12
162
728
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
5.0
WP
WP/247
55.30
12
163
763
Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
4.0
3.0
ZP
ZP/116
55.30
12
164
258
Sylwester Sokół
Roman Jagielski
3.0
3.0
LD
LD/257
55.29
12
165
24
Jan Grocholski
Sebastian Grocholski
3.0
1.0
DS
DS/72
55.28
12
166
629
Rafał Furgal
Sławomir Brodziński
4.0
2.5
SL
SL/87
55.27
12
167
36
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/72
55.26
12
168
247
Paweł Banacki
Paweł Ambroziak
3.0
5.0
LD
LD/257
55.19
12
169
527
Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PM
PM/299
-0.17
55.12
12
170
180
Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
WM
KP/50
55.10
12
171
390
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
1.5
1.5
MA
MA/288
55.10
12
172
32
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
9.0
5.0
DS
DS/72
55.09
12
173
571
Jacek Sikora
Adam Walczyński
5.0
7.0
ZP
PM
PM/61
55.05
11
174
266
Jerzy Szubiga
Lechosław Janczar
5.0
4.0
LD
LD/257
54.97
11
175
604
Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SL
SL/87
54.95
11
176
194
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
KP/50
54.90
11
177
498
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
5.0
4.0
PD
PD/70
54.87
11
178
457
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
54.86
11
179
617
Stefan Osadnik
Adam Ziętek
9.0
4.0
SL
SL/87
54.86
11
180
361
Dominika Piesiewicz
Zuzanna Moszczyńska
4.0
5.0
WP
LD
MA/262
54.84
11
181
580
Adam Esnekier
Jan Świątkowski
7.0
9.0
SL
SL/87
54.83
11
182
367
Anna Kosiorek
Maciej Zuchniak
1.5
1.0
MA
MA/262
54.83
11
183
313
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Węgrowicz
3.0
5.0
MA
MA/262
54.82
11
184
667
Tomasz Sinkiewicz
Mirosław Makatrewicz
5.0
13.0
WM
WM/122
54.82
11
185
605
Marek Rzeszutek
Zdzisław Kunc
5.0
11.0
DS
SL/87
54.81
11
186
91
Wojciech Okuniewski
Julia Grodzka
2.0
2.0
SL
LU
KOIM/155
54.80
11
187
412
Kazimierz Głowacki
Andrzej Niewiadomski
2.0
5.0
MA
MA/88
54.75
11
188
666
Ewa Tutaj
Andrzej Tutaj
4.0
5.0
WM
WM/122
54.73
11
189
559
Ryszard Jarmużewski
Andrzej Dobkowicz
5.0
3.0
PM
PM/61
54.71
11
190
101
Konrad Nosal
Tomasz Ustrzycki
0.5
1.0
MP
KOIM/155
54.71
11
191
372
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
MA/262
54.69
11
192
471
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
54.69
10
193
217
Bolesław Onyszczuk
Arkadiusz Jaranowski
3.0
2.0
LB
LB/127
54.67
10
194
323
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
13.0
13.0
MA
MA/262
54.67
10
195
45
Elżbieta Niewiadomska
Anna Jankowska
2.0
3.0
DS
DS/72
54.64
10
196
6
Edward Wołkowiecki
Bogusław Skrzypiński
0.0
0.0
NZ
DS/104
54.62
10
197
364
Andrzej Ziomek
Janusz Radecki
9.0
18.0
MA
MA/262
54.61
10
198
204
Andrzej Rywocki
Witold Świdziński
3.0
3.0
KP
KP/50
54.60
10
199
83
Wiktor Cupiał
Filip Suwada
0.0
0.0
MP
KOIM/155
54.58
10
200
638
Marek Nicieja
Jan Pudlik
5.0
9.0
SL
SL/87
54.54
10
201
159
Benedykt Mieszczak
Piotr Kreja
3.0
5.0
KP
KP/107
54.53
10
202
754
Andrzej Wójcik
Cezary Kawiak
7.0
4.0
ZP
ZP/116
54.50
10
203
176
Marek Felakowski
Paweł Kaniewski
0.0
0.0
MA
LU
KP/107
54.49
10
204
121
Bartosz Żbik
Aron Shindler
1.5
1.5
MP
KOIM/155
54.46
10
205
466
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MP
MP/40
54.46
10
206
546
Krzysztof Mielnik
Adam Lonski
7.0
7.0
PM
PM/61
54.44
10
207
260
Andrzej Zapałowski
Włodzimierz Choinkowski
4.0
7.0
LD
LD/257
54.44
10
208
482
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
11.0
9.0
MA
PD/70
54.36
10
209
467
Ewa Beldzik
Michał Igła
2.5
4.0
MP
MP/40
54.35
10
210
42
Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DS
DS/72
54.29
10
211
751
Edmund Zarzycki
Marek Tuziemski
2.5
3.0
ZP
ZP/116
54.25
9
212
94
Wiktor Pantak
Dominik Caus
2.0
1.5
SL
KOIM/155
54.23
9
213
177
Piotr Żmudzki
Robert Żółtowski
1.5
1.5
ZP
KP/107
54.19
9
214
330
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
9.0
17.0
MA
MA/262
54.14
9
215
712
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
54.08
9
216
66
Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
12.0
9.0
DS
DS/72
54.05
9
217
614
Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/87
54.04
9
218
193
Andrzej Sędłak
Zbigniew Nowakowski
3.0
1.5
KP
KP/50
54.02
9
219
456
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
53.97
9
220
297
Gabriel Raszka
Zdzisław Kubaj
4.0
4.0
LU
LU/96
53.86
9
221
489
Halina Wojtkowska
Alicja Małyszko
0.0
2.5
PD
PD/70
53.84
9
222
421
Maria Karolewska
Bronisława Sroczyńska
0.0
0.0
PK
DS
MP/317
53.83
9
223
246
Witold Turant
Marek Tyran
18.0
13.0
LD
LD/257
53.81
9
224
96
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
0.5
1.0
MP
KOIM/155
53.80
9
225
757
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WP
ZP/116
53.72
9
226
314
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.5
12.0
MA
MA/262
53.69
9
227
483
Mirosław Grodzki
Józef Kamiński
5.0
7.0
WM
PD/70
53.66
9
228
175
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KP
KP/107
53.66
9
229
281
Tomasz Sobczak
Waldemar Gałek
2.0
4.0
LD
LD/48
53.64
8
230
518
Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
3.0
4.0
PM
PM/299
53.64
8
231
594
Anna Stelmach
Jan Styczyński
0.0
5.0
SL
SL/87
53.62
8
232
612
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
5.0
3.0
OP
SL/87
53.59
8
233
487
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Dach
5.0
3.0
PD
PD/70
53.57
8
234
52
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
53.53
8
235
647
Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
SW
SW/287
53.51
8
236
337
Jerzy Greś
Janusz Maliszewski
9.0
9.0
MA
WM
MA/262
53.40
8
237
234
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
1.5
4.0
LB
LB/265
53.39
8
238
599
Gerard Szweda
Marian Łukaszuk
3.0
2.0
OP
SL/87
53.38
8
239
209
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LB
LB/127
53.37
8
240
419
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
5.0
MP
MP/138
53.33
8
241
609
Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
7.0
5.0
OP
SL/87
53.32
8
242
653
Norbert Krzystanek
Wojciech Nowak
3.0
4.0
SW
SW/287
53.29
8
243
184
Józef Adamski
Dariusz Grzywiński
4.0
0.0
KP
KP/50
53.28
8
244
460
Janusz Rżewski
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
53.28
8
245
133
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
3.0
5.0
KP
KP/107
53.25
8
246
451
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
3.0
MP
MP/40
53.23
8
247
630
Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
5.0
5.0
SL
SL/87
53.22
8
248
161
Piotr Suchodolski
Jolanta Bartczak
5.0
2.5
PM
WP
KP/107
53.21
7
249
1
Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/104
53.17
7
250
739
Marian Siwy
Eugeniusz Frasoński
11.0
7.0
ZP
ZP/116
53.16
7
251
137
Tadeusz Wasilewski
Mariusz Bielski
5.0
4.0
KP
KP/107
53.15
7
252
600
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
SL/87
53.14
7
253
307
Dariusz Serafin
Wiesław Skubisz
3.0
9.0
LU
LU/96
53.13
7
254
584
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
13.0
7.0
LU
SL/87
53.13
7
255
357
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/262
53.12
7
256
720
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
1.5
5.0
WP
WP/247
53.04
7
257
680
Andrzej Daszczuk
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WM
WM/122
53.03
7
258
345
Tomasz Kręglewski
Jan Chodorowski
2.0
18.0
MA
LU
MA/262
53.02
7
259
75
Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
2.0
SL
KOIM/155
52.98
7
260
346
Janusz Pietrzak
Jacek Koter
5.0
4.0
MA
MA/262
52.97
7
261
293
Bogdan Palikot
Mieczysław Paczos
5.0
4.0
MP
LU
LU/96
52.86
7
262
734
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
52.86
7
263
50
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DS
DS/72
52.84
7
264
17
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
7.0
5.0
WP
DS/72
52.82
7
265
205
Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LB
LB/127
52.81
7
266
503
Zygmunt Piaścik
Jerzy Bagiński
1.0
0.0
PD
PD/70
52.79
7
267
123
Laura Cichoń
Agata Warunek
0.0
0.0
MP
KOIM/155
52.79
6
268
735
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
52.72
6
269
288
Władysław Błaszczak
Wiesław Betiuk
0.0
0.0
SW
LU
LU/96
52.70
6
270
521
Jan Kamiński
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PM
PM/299
52.68
6
271
306
Maciej Kunka
Stanisław Matusz
2.5
5.0
LU
LU/96
52.64
6
272
592
Marek Skotniczny
Andrzej Skotniczny
7.0
9.0
OP
SL/87
52.58
6
273
212
Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
5.0
LB
LB/127
52.58
6
274
596
Tomasz Baranowski
Zbigniew Kowalczyk
5.0
5.0
OP
SL/87
52.56
6
275
219
Beata Golec
Janusz Hliwa
3.0
7.0
LB
LB/127
52.56
6
276
772
Ryszard Sałata
Marek Banach
4.0
5.0
ZP
ZP/116
52.56
6
277
22
Jan Stoklasek
Stanisław Borowiec
4.0
4.0
LB
DS/72
52.55
6
278
392
Agnieszka Jonczyk
Andrzej Łukianiuk
3.0
2.5
MA
MA/288
52.51
6
279
5
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
52.51
6
280
74
Jan Dawidowski
Piotr Janich
3.0
2.0
DS
DS/72
52.49
6
281
220
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LB
LB/127
52.49
6
282
538
Wojciech Lewandowski
Jan Lange
4.0
4.0
PM
PM/61
52.45
6
283
407
Stanisław Siwek
Jacek Bąkowski
7.0
3.0
MA
MA/88
52.41
6
284
242
Piotr Szczeciński
Wacław Opacki
3.0
2.5
LD
LD/257
52.39
6
285
554
Zdzisław Jędrzejczak
Michał Gapa
4.0
5.0
PM
PM/61
52.38
5
286
155
Paweł Piasecki
Krzysztof Chechłowski
0.0
1.0
KP
KP/107
52.36
5
287
238
Stanisław Miłaszewicz
Leszek Wójcik
5.0
11.0
LB
WP
LB/265
52.35
5
288
726
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
12.0
7.0
WP
WP/247
52.35
5
289
349
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
0.0
0.0
MA
MA/262
52.35
5
290
578
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
SL/87
52.33
5
291
371
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
3.0
5.0
MA
MA/262
52.27
5
292
147
Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.0
1.0
KP
KP/107
52.27
5
293
715
Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
7.0
WP
WP/247
52.26
5
294
235
Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
5.0
5.0
LB
LB/265
52.21
5
295
479
Dariusz Prawdzik
Wojciech Bobrek
9.0
12.0
WM
PD/70
52.19
5
296
434
Michał Tuszyński
Jarosław Nowakowski
4.0
4.0
MP
MP/40
52.19
5
297
560
Grzegorz Zborowski
Radosław Kmiecik
5.0
3.0
PM
PM/61
52.17
5
298
543
Roman Kulpiński
Piotr Dybowski
5.0
5.0
PM
PM/61
52.17
5
299
268
Jacek Węgrzyk
Jan Łubkowski
2.5
3.0
LD
LD/257
52.16
5
300
762
Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
4.0
5.0
ZP
ZP/116
52.16
5
301
639
Stanisław Skrzypczak
Waldemar Haponiuk
4.0
5.0
SW
SW/287
52.13
5
302
646
Urszula Stefaniak
Kazimierz Jaszczuk
1.5
1.0
SW
SW/287
52.12
5
303
425
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KP
MP/317
52.12
5
304
764
Andrzej Żmuda
Ryszard Urbański
3.0
5.0
ZP
ZP/116
52.10
4
305
82
Karolina Borek
Kamila Kiraga
0.0
2.0
MA
KOIM/155
52.09
4
306
586
Józef Sordyl
Tomasz Kuś
5.0
7.0
SL
SL/87
52.08
4
307
565
Edward Bednarczyk
Marek Jacyków
5.0
4.0
PM
PM/61
52.04
4
308
237
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
52.04
4
309
566
Jakub Kasprzak
Piotr Franiewski
11.0
5.0
PM
PM/61
52.04
4
310
182
Piotr Iwanus
Krzysztof Iwanus
5.0
1.5
KP
KP/50
51.99
4
311
660
Andrzej Przygodzki
Adolf Przygodzki
3.0
2.5
SW
SW/287
51.97
4
312
196
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
7.0
2.5
MA
KP/50
51.95
4
313
316
Dorota Mosakowska
Maciej Mosakowski
1.5
1.5
MA
MA/262
51.93
4
314
415
Hieronim Alibożek
Eugeniusz Liana
0.0
1.0
MP
MP/138
51.87
4
315
443
Grzegorz Latała
Jerzy Jeleń
3.0
2.0
MP
MP/40
51.85
4
316
164
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
KP/107
51.80
4
317
187
Andrzej Kretkowski
Dariusz Piotrkiewicz
3.0
2.0
MA
KP/50
51.77
4
318
576
Andrzej Pawlak
Marek Oliwa
15.0
5.0
OP
SL/87
51.74
4
319
676
Zbigniew Rogowski
Roman Kierznowski
18.0
21.0
WM
WM/122
51.69
4
320
309
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
5.0
3.0
LU
LU/96
51.66
4
321
296
Arkadiusz Stojan
Jarosław Ostrowski
2.0
4.0
LU
LU/96
51.64
4
322
10
Czesław Kościelak
Adam Szuszkiewicz
4.0
2.5
WP
DS
DS/104
51.57
4
323
244
Roman Skowroński
Bolesław Cichocki
2.5
7.0
LD
LD/257
51.56
3
324
501
Andrzej Jakimiec
Dariusz Hutnik
5.0
5.0
PD
PD/70
51.54
3
325
201
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
KP/50
51.52
3
326
31
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.0
DS
DS/72
51.49
3
327
678
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
5.0
5.0
WM
WM/122
51.47
3
328
601
Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SL
SL/87
51.47
3
329
300
Krzysztof Chabrowski
Jan Wawryniuk
4.0
4.0
LU
LU/96
51.46
3
330
761
Janusz Wierucki
Jan Chmielewski
5.0
7.0
ZP
ZP/116
51.44
3
331
595
Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0
SL
SL/87
51.43
3
332
650
Stanisław Budzyń
Zdzisław Madej
2.5
3.0
SW
SW/287
51.41
3
333
58
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/72
51.40
3
334
690
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/247
51.37
3
335
259
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
5.0
5.0
LD
LD/257
51.36
3
336
579
Marek Witek
Roman Grzelak
21.0
15.0
SL
DS
SL/87
51.33
3
337
264
Robert Barankiewicz
Zdzisław Pawlicki
1.5
4.0
LD
LD/257
51.24
3
338
197
Piotr Watemborski
Marek Krowicki
1.5
2.0
MA
KP/50
51.23
3
339
525
Anna Ostrowska
Piotr Kamoda
0.0
0.5
PM
PM/299
51.20
3
340
92
Łucja Ciborowska
Karol Kraska
0.0
0.0
MP
KOIM/155
51.16
3
341
70
Henryk Kowal
Józef Brzuchalski
0.0
0.0
DS/72
51.14
2
342
151
Waldemar Zieliński
Robert Mrukowski
4.0
5.0
KP
KP/107
51.12
2
343
433
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MP
MP/40
51.12
2
344
49
Stanisław Pryputniewicz
Jan Obuchowicz
5.0
9.0
LB
DS/72
51.10
2
345
723
Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
9.0
11.0
LB
WP
WP/247
51.01
2
346
291
Lech Adach
Edward Wójcik
5.0
4.0
LU
LU/96
51.00
2
347
25
Wojciech Strzemecki
Jan Pawlikaniec
21.0
5.0
MA
DS
DS/72
50.96
2
348
77
Maria Zarzycka
Aleks Bukat
0.0
0.5
MA
DS
KOIM/155
50.90
2
349
179
Andrzej Ciołkowski
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/50
50.88
2
350
117
Daniel Czechak
Wiktoria Hałas
1.5
1.5
SL
KOIM/155
50.80
2
351
494
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
50.78
2
352
286
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.0
1.0
LD
LD/48
50.75
2
353
485
Andrzej Rzechuła
Zbigniew Juchniewicz
2.5
2.5
MA
PD/70
50.75
2
354
514
Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PK
PK/51
50.73
2
355
295
Wojciech Kurkowski
Ludwik Murat
2.0
4.0
LU
LU/96
50.71
2
356
207
Andrzej Rękosiak
Janusz Śniadecki
7.0
2.5
LB
LB/127
50.68
2
357
583
Eryk Hamerski
Jan Glenz
2.5
3.0
OP
SL/87
50.67
2
358
426
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MP
MP/317
50.61
2
359
759
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
12.0
12.0
ZP
ZP/116
50.55
2
360
621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
13.0
7.0
SL
SL/87
50.50
1
361
558
Marek Pietrzak
Marek Banasiński
4.0
12.0
PM
PM/61
50.49
1
362
299
Jarosław Nowak
Adam Szymański
4.0
4.0
LU
LU/96
50.48
1
363
73
Stanisław Cieśla
Roman Siwiec
4.0
3.0
DS
DS/72
50.48
1
364
699
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WP
WP/247
50.47
1
365
374
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.0
0.0
MA
MA/262
50.44
1
366
199
Leszek Szeląg
Piotr Nowicki
5.0
5.0
LD
KP/50
50.42
1
367
589
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MP
SL/87
50.39
1
368
512
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
50.37
1
369
166
Tadeusz Rakoczy
Jerzy Wawrzyniak
2.5
3.0
KP
KP/107
50.29
1
370
54
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WP
DS/72
50.29
1
371
405
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.5
2.5
WM
MA/88
50.23
1
372
655
Dariusz Woszczycki
Mirosław Kotowski
2.5
4.0
SW
SW/287
50.22
1
373
753
Paweł Stężała
Patryk Araszkiewicz
5.0
5.0
ZP
ZP/116
50.21
1
374
500
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
4.0
4.0
PD
PD/70
50.19
1
375
298
Jacek Baka
Paweł Zaleski
11.0
4.0
LU
LU/96
50.17
1
376
749
Daniel Fira
Jerzy Taźbierski
4.0
5.0
ZP
ZP/116
50.16
1
377
124
Maria Malcherek
Magdalena Lorek
1.0
1.5
SL
KOIM/155
50.15
1
378
343
Bogusław Chomentowski
Jakub Bojanowski
5.0
1.0
MA
MA/262
50.11
1
379
411
Radosław Jaszczak
Hilary Ślesicki
1.5
4.0
MA
WP
MA/88
50.11
1
380
692
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
50.09
381
613
Jerzy Brachmański
Dionizy Kogut
1.0
0.0
OP
SL/87
50.08
382
453
Jerzy Pasich
Mieczysław Szwarc
7.0
4.0
MP
MP/40
50.06
383
523
Józef Idczak
Marek Szymborski
7.0
3.0
PM
PM/299
-0.17
50.05
384
513
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
50.04
385
658
Karol Otawski
Michał Mac
0.0
0.0
SW
SW/287
50.04
386
770
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
3.0
7.0
ZP
ZP/116
50.04
387
347
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
5.0
9.0
MA
MA/262
50.04
388
81
Szymon Pawłowski
Dominik Florczak
0.0
0.5
MA
KOIM/155
49.98
389
27
Marek Michalski
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/72
49.98
390
292
Zbigniew Dmitruk
Ryszard Maciąg
7.0
5.0
LU
LU/96
49.95
391
348
Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
MA
MA/262
49.92
392
731
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/247
49.88
393
696
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
49.87
394
163
Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.0
0.5
MA
KP/107
49.86
395
610
Edmund Gabryś
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SL
SL/87
49.83
396
686
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0
WP
WP/247
49.82
397
517
Piotr Kowalewski
Andrzej Żylis
0.0
0.0
PM
PM/299
49.79
398
659
Zofia Wciślik
Mirosław Śliz
1.5
1.5
SW
SW/287
49.78
399
536
Krzysztof Antas
Kazimierz Omernik
19.0
19.0
PM
PM/61
49.77
400
635
Zbigniew Górski
Tadeusz Parylak
4.0
5.0
SL
SL/87
49.76
401
623
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
49.73
402
687
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/247
49.71
403
534
Stanisław Bubka
Anna Szranc
3.0
2.0
PM
PM/61
49.71
404
216
Mirosław Jedynak
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LB
LB/127
49.66
405
277
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
49.64
406
593
Zdzisław Wojtynia
Adam Kielichowski
3.0
3.0
SL
LD
SL/87
49.61
407
254
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
7.0
7.0
LD
LD/257
49.59
408
448
Anna Bułat
Barbara Lesiecka
2.5
7.0
MP
MP/40
49.54
409
305
Janina Leszko
Jerzy Leszko
0.0
2.0
LU
LU/96
49.53
410
261
Ewa Nawalny-Sokół
Zdzisław Stoszek
0.0
3.0
LD
LD/257
49.53
411
170
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
1.5
1.5
KP
KP/107
49.51
412
516
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PM
PM/299
49.50
413
14
Zbigniew Skórecki
Tadeusz Boroń
3.0
0.0
DS
DS/104
49.50
414
410
Bogdan Jaskulski
Witold Moreń
3.0
0.0
MA
MA/88
49.45
415
441
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
49.43
416
774
Henryk Tyburczy
Stanisław Pietrzak
5.0
4.0
ZP
ZP/116
49.41
417
703
Stefan Samól
Andrzej Czepnik
3.0
5.0
WP
WP/247
49.39
418
750
Romuald Paszkowski
Andrzej Czernow
4.0
3.0
ZP
ZP/116
49.35
419
252
Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
WP
LD
LD/257
49.35
420
276
Jacek Zatorski
Marian Leszczyk
0.0
0.0
LD
LD/48
49.35
421
710
Krzysztof Galubiński
Rafał Siwka
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247
49.34
422
607
Henryk Grządziel
Stanisław Drabczyk
13.0
5.0
SL
SL/87
49.33
423
641
Jacek Wąsik
Artur Więckowski
1.5
4.0
SW
SW/287
49.33
424
26
Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DS
DS/72
49.31
425
332
Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
4.0
0.5
MA
MA/262
49.30
426
387
Ellena Marczykiewicz-Olech
Helena Stasiewicz
1.5
9.0
MA
MA/288
49.29
427
327
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
3.0
5.0
MA
MA/262
49.27
428
256
Tadeusz Ciechanowski
Alfred Kram
5.0
5.0
LD
LD/257
49.27
429
408
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MA
MA/88
49.26
430
445
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
49.24
431
768
Marek Goraj
Wacław Stefluk
4.0
4.0
ZP
ZP/116
49.22
432
688
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
5.0
WP
WP/247
49.19
433
695
Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WP
WP/247
49.17
434
324
Sławomir Rokicki
Roman Wajs
2.0
2.5
MA
MA/262
49.17
435
267
Jarosław Łaszczuk
Michał Rudnicki
5.0
4.0
LD
LD/257
49.16
436
181
Szczepan Okonkowski
Dariusz Jagodziński
0.0
2.0
MA
KP/50
49.14
437
394
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MA
MA/288
49.11
438
669
Władysław Skowroński
Zdzisław Wylonk
7.0
3.0
WM
WM/122
49.08
439
713
Ilya Shpuntou
Paweł Małecki
9.0
11.0
WP
WP/247
49.03
440
109
Aleksandra Abka
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
KOIM/155
49.03
441
227
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LB
LB/127
49.02
442
188
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
KP/50
48.94
443
389
Wiesław Olszewski
Józef Nowik
1.0
0.5
MA
MA/288
48.88
444
725
Mieczysław Łebedyński
Wojciech Kus
4.0
3.0
WP
WP/247
48.87
445
656
Ryhor Abramovich
Krzysztof Gałda
2.0
12.0
SW
SW/287
48.85
446
98
Kamil Liszka
Jan Walczak
0.0
0.0
MP
MA
KOIM/155
48.83
447
524
Ewa Marcinkowska
Elżbieta Naumowicz
0.0
0.0
PM
PM/299
48.82
448
118
Maria Niklaus
Ewa Morawska
0.0
0.5
WP
KOIM/155
48.79
449
645
Robert Łataś
Edmund Jas
4.0
5.0
SW
SW/287
48.78
450
417
Maciej Bajorek
Tadeusz Przybycień
0.0
2.0
MP
MP/138
48.75
451
519
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PM
PM/299
48.73
452
107
Natalia Staroń
Marta Armuła
1.5
1.0
MP
KOIM/155
48.67
453
611
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL
SL/87
48.64
454
736
Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
5.0
15.0
WP
WP/247
48.64
455
532
Barbara Boros
Alison Nissen
2.0
1.5
PM
PM/299
48.61
456
35
Wojciech Skonieczny
Barbara Radomska
5.0
3.0
DS
DS/72
48.58
457
262
Piotr Kaczorowski
Tomasz Radwański
5.0
5.0
LD
LD/257
48.58
458
737
Andrzej Dymek
Adam Peszke
4.0
5.0
WP
WP/247
48.56
459
294
Wojciech Sołtysiak
Marcin Pachniewski
2.5
3.0
LU
LU/96
48.50
460
740
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
2.5
12.0
WP
LB
ZP/116
48.48
461
504
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
3.0
PD
PD/70
48.45
462
664
Janina Bakuła
Paweł Jarząbek
5.0
3.0
WM
WM/122
48.44
463
616
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.39
464
351
Jakub Urbanowicz
Paweł Sankowski
0.0
2.0
MA
MA/262
48.39
465
440
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
48.35
466
335
Stanisław Turlej
Henryk Osiński
1.0
0.0
MA
MA/262
48.33
467
627
Rudolf Zając
Andrzej Bacik
11.0
9.0
SL
SL/87
48.31
468
148
Henryk Jeliński
Zbigniew Pełka
2.5
2.0
KP
KP/107
48.28
469
11
Elżbieta Lis
Bogdan Nowakowski
1.0
4.0
DS
DS/104
48.28
470
721
Andrzej Przybylski
Jan Cieśliński
2.0
1.5
WP
WP/247
48.22
471
400
Przemysław Ślesicki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/88
48.21
472
738
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
1.5
1.5
WP
WP/247
48.20
473
44
Edward Kasiński
Ireneusz Siemieniako
5.0
5.0
DS
DS/72
48.20
474
499
Adam Karczmarz
Sławomir Grędziński
5.0
7.0
WM
PD/70
48.18
475
446
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
0.5
0.5
MP
MP/40
48.14
476
283
Kazimierz Dróżdż
Czesław Wachowicz
3.0
4.0
LD
LD/48
48.09
477
615
Marek Zych
Jacek Czaja
0.0
4.0
SL
SL/87
48.06
478
171
Robert Rychlicki
Wiesław Paczkowski
5.0
5.0
KP
KP/107
48.04
479
755
Danuta Dudzik
Henryk Cieśla
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/116
48.02
480
149
Paweł Krzemiński
Mariusz Grabowski
4.0
9.0
KP
KP/107
47.99
481
331
Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
1.5
MA
MA/262
47.99
482
39
Mariusz Ilnicki
Szymon Niewiadomski
5.0
2.5
DS
DS/72
47.98
483
12
Wacław Rój
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
47.98
484
272
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
Jerzy Klimczak
3.0
5.0
LD
LD/257
47.96
485
625
Eugeniusz Konik
Bogdan Lipczak
4.0
7.0
OP
SL/87
47.95
486
9
Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
47.93
487
642
Hanna Kowalska
Robert Kowalski
5.0
12.0
SW
SW/287
47.91
488
354
Mikołaj Komorowski
Janusz Wieczorek
2.0
1.5
MA
MA/262
47.89
489
329
Mirosława Swoboda
Tomasz Gellert
0.5
0.5
MA
MA/262
47.85
490
111
Jan Szewczyk
Kamil Boryczka
0.0
0.0
MA
KOIM/155
47.83
491
459
Leszek Faber
Zbigniew Pierzynka
3.0
1.0
MP
MP/40
47.75
492
540
Kazimierz Zelga
Roman Budzik
11.0
13.0
PM
PM/61
47.73
493
714
Robert Góralczyk
Mirosław Jankowski
2.0
0.5
WP
WP/247
47.69
494
478
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
5.0
4.0
PD
PD/70
47.64
495
302
Regina Zając
Grzegorz Kułak
2.0
13.0
LU
LU/96
47.60
496
758
Edward Byczyk
Tadeusz Pelc
0.0
0.0
NZ
ZP/116
47.59
497
211
Olga Zacharewicz
Mirosław Zacharewicz
2.0
4.0
LB
LB/127
47.56
498
202
Bronisław Czarnecki
Stanisław Fabczak
0.0
3.0
KP
KP/50
47.51
499
112
Piotr Pyrak
Paweł Świątkowski
0.0
0.5
MA
DS
KOIM/155
47.50
500
452
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MP
MP/40
47.39
501
378
Anna Makarewicz
Maciej Dąbrowski
4.0
7.0
DS
OP
MA/262
47.35
502
317
Jacek Karczmarczyk
Andrzej Reda
0.0
0.0
MA
MA/262
47.34
503
691
Adam Meller
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WP
WP/247
47.34
504
674
Mariola Księżniak
Andrzej Rybiński
0.0
0.0
NZ
WM/122
47.32
505
173
Przemysław Kacprzak
Justyna Graniczny
3.0
2.0
KP
KP/107
47.31
506
626
Kajetan Olewicz
Bernard Broda
7.0
5.0
OP
SL/87
47.28
507
575
Michał Wróbel
Beata Madej
5.0
2.5
OP
SL/87
47.27
508
132
Elżbieta Więch
Michał Dolny
0.5
2.0
WP
KP
KP/107
47.27
509
406
Robert Truszkowski
Janusz Wydra
1.5
0.0
MA
MA/88
47.24
510
139
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
0.0
0.0
KP
KP/107
47.23
511
20
Bolesław Szkodziński
Marek Mazurek
0.0
0.5
DS
DS/72
47.21
512
464
Maciej Kliś
Kamil Nowak
3.0
11.0
MP
MA
MP/40
47.20
513
444
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
5.0
19.0
MP
MP/40
47.19
514
505
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/51
47.17
515
491
Janusz Kowalówka
Krzysztof Pękała
5.0
1.0
WM
PD/70
47.15
516
654
Michał Barczyński
Andrzej Prokop
1.5
4.0
SW
SW/287
47.13
517
141
Janusz Kurkowski
Marek Farbiszewski
1.5
0.5
KP
KP/107
47.10
518
168
Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
KP/107
47.03
519
463
Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MP
MP/40
47.00
520
18
Roman Wisłocki
Lesław Grakowicz
0.5
2.0
DS
DS/72
46.97
521
549
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZP
PM/61
46.97
522
648
Zbigniew Swat
Sławomir Król
2.0
3.0
SW
SW/287
46.93
523
510
Zbigniew Niziołek
Jacek Gąsiorek
2.0
2.0
PK
PK/51
46.89
524
229
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
46.89
525
590
Tomasz Tapper
Grażyna Majchrowska
2.0
2.0
OP
SL/87
46.88
526
684
Wiesław Podlecki
Bernard Pszczoła
2.5
11.0
WM
WM/122
46.83
527
462
Jan Skuciński
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
46.83
528
319
Zbigniew Santkiewicz
Andrzej Chyliński
2.0
1.0
MA
MA/262
46.80
529
492
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/70
46.74
530
700
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/247
46.69
531
127
Halina Pientka
Ryszard Kaniewski
2.5
0.5
KP
LU
KP/107
46.65
532
553
Ryszard Konopka
Andrzej Potyński
12.0
18.0
PM
MA
PM/61
46.65
533
574
Jacek Szczerbowski
Agnieszka Pietrzyk
7.0
5.0
SL
OP
SL/87
46.64
534
649
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
4.0
4.0
SW
SW/287
46.58
535
174
Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
2.0
9.0
KP
LD
KP/107
46.56
536
15
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
11.0
12.0
DS
DS/72
46.54
537
665
Janina Biała
Leszek Ostrowski
2.0
1.5
WM
WM/122
46.46
538
681
Mirosław Doroszuk
Remigiusz Graczyk
9.0
5.0
WM
WM/122
46.44
539
551
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
12.0
12.0
PM
PM/61
46.41
540
280
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
46.39
541
90
Gabriela Kisielewska
Emilia Szkaradek
1.0
1.0
MP
KOIM/155
46.37
542
23
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
4.0
2.0
DS
DS/72
46.35
543
218
Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.5
1.5
LB
LB/127
46.34
544
53
Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/72
46.30
545
241
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
3.0
3.0
LD
LD/257
46.26
546
562
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
3.0
5.0
PM
PM/61
46.25
547
716
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
46.22
548
131
Bogumił Drews
Edward Poselt
0.5
0.0
KP
KP/107
46.20
549
248
Krzysztof Robaszek
Piotr Piotrowski
5.0
4.0
LD
LD/257
46.12
550
122
Adrian Rasiński
Przemysław Szwech
0.0
0.0
KOIM/155
46.10
551
333
Sławomir Kostecki
Krzysztof Sokół
2.0
3.0
MA
MA/262
46.09
552
169
Marek Nicewicz
Jagna Wajda
1.0
1.5
KP
KP/107
46.08
553
733
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
0.5
0.5
WP
WP/247
46.07
554
401
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/88
46.04
555
69
Grzegorz Skowronek
Bolesław Grybel
3.0
2.0
DS
DS/72
46.00
556
719
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/247
45.97
557
708
Ryszard Szamałek
Janusz Reisner
4.0
3.0
WP
KP
WP/247
45.90
558
693
Piotr Surdyk
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WP
WP/247
45.90
559
62
Jarosław Kowalik
Roman Wyszowski
5.0
4.0
DS
DS/72
45.90
560
618
Marek Benda
Marek Jezierzański
4.0
4.0
OP
SL/87
45.90
561
765
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
4.0
4.0
ZP
ZP/116
45.84
562
756
Stanisław Jackowski
Andrzej Gil
3.0
4.0
ZP
ZP/116
45.82
563
152
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
KP/107
45.80
564
376
Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MA/262
45.67
565
388
Jerzy Noworol
Jacek Musiał
1.0
3.0
MA
MA/288
45.62
566
694
Piotr Walczak
Janusz Kościelny
21.0
9.0
WP
WP/247
45.61
567
526
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
2.5
5.0
PM
PM/299
45.61
568
186
Marcin Piotrowski
Mikołaj Piotrowski
5.0
0.0
KP
KP/50
45.58
569
336
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
1.5
1.5
MA
MA/262
45.57
570
321
Ewa Pułczyńska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
2.5
MA
MA/262
45.56
571
435
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MP
SL
MP/40
45.54
572
409
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
45.53
573
383
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
3.0
2.0
MA
MA/288
45.43
574
760
Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
4.0
ZP
ZP/116
45.39
575
588
Kazimierz Pawłowski
Aleksander Drabczyk
4.0
3.0
SL
SL/87
45.39
576
273
Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
45.38
577
668
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
0.5
0.5
WM
WM/122
45.38
578
68
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
3.0
11.0
DS
LB
DS/72
45.24
579
356
Hanna Koziorowska
Grzegorz Fijałkowski
5.0
9.0
MA
MA/262
45.21
580
705
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
3.0
1.0
WP
WP/247
45.18
581
363
Lesław Klader
Janusz Kowalczyk
4.0
5.0
MA
MA/262
45.18
582
79
Wiktoria Bilińska
Joanna Suwaj
0.0
0.0
DS
KOIM/155
45.18
583
746
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
1.5
12.0
ZP
ZP/116
45.16
584
608
Ryszard Wojnarski
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
SL/87
45.12
585
497
Zbigniew Garlej
Wojciech Adamkiewicz
4.0
3.0
MA
WM
PD/70
45.02
586
192
Józef Marchlewicz
Kazimierz Namysł
0.0
3.0
KP
KP/50
44.99
587
682
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
1.5
1.5
WM
WM/122
44.99
588
33
Marek Matwijewicz
Leszek Latocki
3.0
5.0
LB
DS/72
44.96
589
587
Augustyn Ślesiński
Piotr Andres
1.5
5.0
OP
SL/87
44.93
590
447
Piotr Ludwikowski
Janusz Wrześniak
5.0
3.0
MP
MP/40
44.91
591
711
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
WP/247
44.91
592
442
Paweł Zaremba-Śmietański
Zbigniew Samogranicki
2.0
3.0
MP
MP/40
44.86
593
250
Michał Panfil
Bronisław Janecki
3.0
3.0
LD
LD/257
44.84
594
165
Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
9.0
5.0
KP
KP/107
44.81
595
59
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
1.5
2.5
DS
DS/72
44.78
596
511
Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.0
3.0
PK
PK/51
44.78
597
567
Krzysztof Materek
Antoni Adamiec
2.5
4.0
PM
PM/61
44.73
598
652
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
2.5
11.0
SW
SW/287
44.69
599
342
Tadeusz Chmura
Jacek Lech
0.0
1.5
MA
MA/262
44.69
600
86
Rafał Zonik
Alex Overbeek
0.0
0.0
MA
KOIM/155
44.67
601
221
Dawid Dziobek
Adrian Dziobek
0.5
0.5
LB
LB/127
44.64
602
56
Henryk Krzymiński
Krzysztof Król
4.0
4.0
LB
DS/72
44.63
603
591
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
SL/87
44.61
604
454
Paweł Skałacki
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/40
44.51
605
315
Janusz Królikowski
Jarosław Kostrzewa
1.5
9.0
MA
MA/262
44.48
606
404
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
2.5
2.0
WM
MA
MA/88
44.46
607
603
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
3.0
5.0
OP
SL/87
44.45
608
325
Grzegorz Kujszczyk
Jacek Lipski
1.0
2.0
MA
MA/262
44.40
609
742
Rafał Kowalczyk
Włodzimierz Abkowicz
1.5
2.0
ZP
ZP/116
44.40
610
308
Andrzej Potrzyszcz
Józef Małysz
5.0
5.0
LU
LU/96
44.37
611
320
Krystyna Frąckiewicz
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
0.5
0.5
MA
MA/262
44.32
612
550
Łukasz Gackowski
Stefan Lipiński
1.5
0.0
PM
PM/61
44.32
613
230
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
44.26
614
154
Józef Matuszewski
Bogusz Nalazek
4.0
7.0
KP
KP/107
44.20
615
606
Korneliusz Kempa
Grzegorz Parjaszewski
3.0
5.0
SL
SL/87
44.12
616
633
Tadeusz Szpak
Wojciech Wnętrzak
2.5
2.0
SL
SL/87
44.11
617
470
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
0.5
MP
MP/40
43.93
618
353
Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
MA/262
43.90
619
89
Liliana Malinowska
Konstanty Kraszewski
0.0
0.0
MA
KOIM/155
43.90
620
162
Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.0
0.0
MA
KP/107
43.85
621
573
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
SL/87
43.85
622
328
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
0.0
0.0
MA
MA/262
43.80
623
476
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
3.0
4.0
PD
PD/70
43.65
624
206
Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZ
LB/127
43.62
625
334
Andrzej Seiler
Błażej Zalewski
2.0
1.0
MA
MA/262
43.62
626
208
Sławomir Drewalski
Czesław Rekret
4.0
4.0
LB
LB/127
43.57
627
370
Waldemar Putz
Leszek Tylec
5.0
1.5
MA
MA/262
43.48
628
432
Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MA
MP/317
43.41
629
581
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
0.5
1.5
OP
SL/87
43.36
630
239
Zdzisław Dolata
Zbigniew Zalesiński
3.0
0.0
LB
LB/265
43.36
631
8
Stanisław Cygan
Zdzisław Niemirski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
43.35
632
41
Stanisław Hapel
Marek Jakubowski
2.5
2.0
DS
DS/72
43.34
633
767
Włodzimierz Mysłek
Hanna Zembrzuska
5.0
9.0
ZP
ZP/116
43.32
634
341
Hanna Kalotka-Kręglewska
Irena Chodorowska
2.0
18.0
MA
LU
MA/262
43.31
635
620
Andrzej Spodnik
Jerzy Mikos
0.0
0.0
OP
SL/87
43.17
636
428
Grzegorz Keck
Cezary Kargol
0.0
0.0
DS
MP/317
43.15
637
651
Stanisław Król
Krzysztof Drewniak
4.0
2.0
SW
SW/287
43.14
638
97
Wojciech Mitros
Philip Smolenski-Jensen
0.0
0.0
MA
KOIM/155
43.14
639
210
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.0
2.0
LB
LB/127
43.14
640
47
Ludwik Kurzeja
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DS
DS/72
43.13
641
386
Janina Orłowska
Marek Janota
1.0
2.0
MA
MA/288
43.07
642
438
Leszek Nowak
Janusz Pyzik
7.0
0.5
MP
MP/40
43.00
643
61
Sławomir Zagórski
Andrzej Suchodolski
2.5
4.0
DS
DS/72
42.97
644
727
Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
9.0
7.0
WP
WP/247
42.97
645
65
Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
1.5
2.0
DS
DS/72
42.96
646
104
Maciej Makowski
Marcin Dworak
0.0
0.0
MP
KOIM/155
-0.33
42.87
647
2
Marcin Rój
Marek Trafała
2.0
0.0
DS
NZ
DS/104
42.82
648
634
Wojciech Szuba
Mariusz Gawłowski
2.5
3.0
SL
SL/87
42.81
649
380
Marzena Landowska
Bogdan Szlacheta
0.5
5.0
MA
MA/262
42.76
650
677
Zbigniew Kolański
Tomasz Stopierzyński
3.0
5.0
WM
WM/122
42.67
651
520
Aleksandra Krumholc
Adam Borowski
0.0
2.0
PM
PM/299
42.67
652
271
Rafał Pietrzyk
Włodzimierz Jakowicki
4.0
7.0
LD
WP
LD/257
42.66
653
741
Mieczysław Rogowski
Jerzy Świderski
5.0
7.0
ZP
ZP/116
42.63
654
365
Jan Misiuk
Wiesław Maciejczuk
7.0
13.0
MA
MA/262
42.60
655
671
Henryk Borzym
Grzegorz Sowul
7.0
0.5
WM
WM/122
42.56
656
375
Jarosław Stach
Artur Sulich
7.0
5.0
OP
MA/262
42.52
657
773
Robert Lewandowski
Bogusław Drozd
2.0
3.0
ZP
ZP/116
42.41
658
129
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Ewa Kubiak
0.0
0.0
KP
KP/107
42.39
659
722
Wojciech Zimniak
Leszek Karwasiński
4.0
4.0
WP
WP/247
42.39
660
477
Bogusław Urbanowski
Jerzy Firs
5.0
1.5
PD
PD/70
42.37
661
495
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0
PD
PD/70
42.34
662
224
Wiesław Kiełbik
Edward Śniadecki
0.0
2.0
NZ
LB
LB/127
42.34
663
105
Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.0
0.0
MP
KOIM/155
42.31
664
556
Krzysztof Siemczonek
Jerzy Sadoczyński
4.0
2.5
PM
PM/61
42.30
665
200
Bogdan Manelski
Dariusz Kamiński
1.5
0.0
KP
KP/50
42.30
666
473
Krzysztof Krajewski
Jerzy Gober
7.0
9.0
PD
PD/70
42.23
667
231
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
42.18
668
744
Mieczysław Uniejewski
Bożena Listwoń
0.0
0.0
ZP
ZP/116
42.16
669
679
Barbara Pietruszka
Halina Podlecka
1.5
1.5
WM
WM/122
42.11
670
597
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OP
SL/87
42.11
671
416
Stanisław Przybylski
Andrzej Kokoszyński
2.0
0.0
MP
MP/138
42.09
672
508
Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/51
42.04
673
644
Małgorzata Golec
Janusz Zegadło
1.5
3.0
SW
SW/287
41.90
674
303
Zbigniew Grzesiuk
Zdzisław Skolimowski
3.0
0.0
LU
LU/96
41.90
675
30
Włodzimierz Rączka
Franciszek Miazga
0.0
3.0
DS
DS/72
41.82
676
529
Krystyna Murzyn
Ewa Onoszko
0.0
0.0
PM
PM/299
41.79
677
564
Elżbieta Wesołowska
Jacek Kuśmierz
9.0
5.0
PM
PM/61
41.72
678
183
Sylwia Szczepańska
Andrzej Wojnowski
0.0
2.5
KP
KP/50
41.68
679
167
Barbara Ryczaj
Dariusz Harzyński
0.0
1.5
ZP
KP/107
41.64
680
631
Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
4.0
1.0
OP
SL/87
41.59
681
322
Andrzej Jarząbek
Zdzisław Tylko
0.5
0.0
MA
MA/262
41.56
682
475
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
7.0
5.0
PD
PD/70
41.30
683
76
Jakub Dudziak
Alekasander Janowski
0.0
0.0
DS
KOIM/155
41.18
684
140
Wioletta Lichodziejewska
Ryszard Karwat
1.5
1.5
MA
KP/107
41.16
685
344
Darla Szywalska
Czesław Kornatka
0.0
0.0
MA
MA/262
41.16
686
214
Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
1.5
1.0
WP
LB
LB/127
41.15
687
535
Kazimierz Gierulski
Adam Betliński
3.0
3.0
PM
PM/61
40.99
688
85
Adam Koziana
Szymon Znaniewski
0.0
0.0
MP
KOIM/155
40.98
689
455
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
40.90
690
632
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
7.0
5.0
SL
SL/87
40.85
691
533
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/61
40.76
692
373
Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0
PD
MA/262
40.63
693
301
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
13.0
9.0
LU
LU/96
40.41
694
368
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
1.0
1.0
MA
MA/262
40.36
695
572
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.5
ZP
PM/61
40.12
696
255
Monika Kowner
Paweł Klapper
0.0
4.0
LD
SL
LD/257
40.09
697
619
Grażyna Bremer
Janusz Łobos
0.0
0.0
SL/87
40.07
698
28
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.5
2.0
DS
DS/72
40.05
699
458
Hanna Leskiewicz-Łazarska
Marzena Kwiecińska-Wilk
3.0
5.0
MP
MP/40
39.99
700
135
Wiesław Wruck
Radosław Nowak
2.0
0.5
KP
KP/107
39.81
701
232
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
39.79
702
38
Eugeniusz Gąska
Marek Czerniawski
3.0
4.0
DS
DS/72
39.79
703
395
Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
0.5
0.0
MA
MA/288
39.68
704
675
Andrzej Gumienny
Ryszard Piotrowicz
0.0
1.0
WM
WM/122
39.65
705
245
Andrzej Pełka
Wojciech Skrzypek
1.5
2.0
LD
LD/257
39.54
706
577
Michał Bąk
Barbara Larysz
3.0
2.5
OP
SL/87
39.46
707
340
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
MA/262
39.39
708
502
Janusz Tykocki
Stanisław Walewski
0.0
0.0
PD
PD/70
39.16
709
279
Andrzej Mikołajewski
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
39.16
710
99
Szymon Małek
Alicja Kuśnierz
0.0
0.0
MP
KOIM/155
39.09
711
707
Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
4.0
WP
WP/247
39.08
712
488
Jacek Pióro
Kazimierz Kłosiński
2.5
4.0
PD
PD/70
39.03
713
662
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
0.0
0.0
SW
SW/287
38.73
714
701
Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WP
WP/247
38.69
715
637
Marzena Ropska
Krzysztof Widocki
5.0
2.0
SL
OP
SL/87
38.43
716
730
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
WP/247
38.15
717
285
Stanisław Zbroja
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
38.13
718
424
Augustyna Drewniowska
Wiesław Drewniowski
0.0
0.0
DS
MP/317
37.85
719
431
Hanna Cudak
Dominik Zawada
0.0
0.5
MP
MP/317
37.71
720
284
Jerzy Rzymski
Wojciech Sońta
0.0
0.0
LD
LD/48
37.61
721
138
Ryszard Kurpios
Marek Wardziński
1.5
1.5
KP
KP/107
37.57
722
318
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MA
MA/262
37.54
723
113
Dawid Siwiera
Szymon Balcar
0.0
0.0
SL
KOIM/155
37.52
724
7
Katarzyna Rębisz
Lech Rębisz
1.5
1.5
DS
DS/104
37.33
725
413
Jan Gorczyca
Jacek Witek
2.5
2.5
MP
MP/138
37.27
726
265
Roman Majcherczak
Wojciech Wawryn
1.5
1.5
LD
LD/257
37.21
727
87
Mateusz Zentara
Tymon Tonski
0.0
0.0
MA
KOIM/155
37.15
728
37
Andrzej Łada
Edward Wójcik
2.0
2.0
DS
DS/72
37.14
729
542
Michalina Krysiak
Bartek Drabiński
0.5
0.5
PM
PM/61
36.90
730
57
Bartłomiej Okopiński
Robert Księżopolski
2.0
4.0
DS
DS/72
-0.36
36.69
731
119
Alina Mysłowska
Martyna Cisakowska
0.0
0.0
MA
KOIM/155
36.54
732
450
Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.5
4.0
MP
MP/40
36.45
733
128
Lucyna Gozdek
Teresa Czaki
1.5
1.0
KP
KP/107
36.16
734
191
Jacek Krajewski
Mirosław Witkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
36.08
735
143
Karol Nowak
Włodzimierz Maćkowski
2.5
2.0
KP
KP/107
36.06
736
215
Mirosława Cacak
Stanisław Jargan
1.0
2.0
LB
LB/127
36.00
737
537
Romuald Jaruga
Jerzy Walawicz
2.5
1.5
PM
PM/61
35.88
738
153
Michał Redmann
Krzysztof Dziuba
0.0
0.0
KP
KP/107
-0.33
35.85
739
528
Elżbieta Gańczarczyk
Katarzyna Sapińska
0.0
1.5
PM
PM/299
35.85
740
561
Mirosław Gluba
Marcin Tarasiewicz
2.0
2.0
ZP
PM/61
35.69
741
203
Mirosław Skarbek
Zbigniew Rychlik
3.0
4.0
KP
KP/50
35.66
742
249
Paweł Zubiel
Jacek Zubiel
7.0
0.0
LD
LD/257
35.41
743
95
Tomasz Podżorski
Hawier Jaworski
0.0
0.0
SL
KOIM/155
35.34
744
769
Janusz Koziasz
Waldemar Ostrowski
0.0
0.0
NZ
ZP/116
35.21
745
384
Janusz Grębski
Mirosław Grochowski
0.5
0.5
MA
MA/288
35.09
746
243
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.0
2.0
LD
LD/257
34.84
747
198
Zbigniew Szczepański
Marek Himicz
0.0
0.0
KP
KP/50
34.60
748
213
Nicola Łuczak
Julia Franczyk
1.0
1.5
LB
LB/127
34.56
749
399
Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.0
MA/88
34.45
750
72
Adam Cybulak
Jerzy Chopcian
2.5
0.0
DS
DS/72
34.29
751
481
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
34.00
752
19
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LB
DS/72
33.56
753
160
Andrzej Ciechacki
Krzysztof Bonowicz
0.0
1.5
KP
KP/107
33.54
754
289
Stanisław Salamon
Grzegorz Typek
0.5
0.0
SW
LU
LU/96
32.12
755
702
Albert Wojda
Kacper Kasprzak
0.0
0.0
WP
WP/247
32.08
756
743
Narcyz Bączkowski
Ewa Bączkowska
0.0
0.0
ZP
ZP/116
31.31
757
88
Antoni Leśniewski
Grzegorz Pławiak
0.0
0.0
DS
KOIM/155
26.30
758
106
0.0
0.0
KOIM/155
2.21
Statystyka ośrodków...