Turniej na maksy

Czwartek, 9 listopada 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10368.5213
216Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/6765.4313
31Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
ZP
DS
DS/6763.7312
411Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6760.3211
574Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5159.8611
676Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5159.8510
761Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/10359.6610
825Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSDS/9458.279
936Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12757.818
1059Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/10357.378
1148Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10356.987
1234Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16056.967
1375Andrzej Janda
Tomasz Mazur
5.0
3.0
PKPK/5156.686
1422Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSDS/9456.445
1533Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16056.365
1679Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25256.314
179Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6756.034
1843Skarbimir Kozar
Zbigniew Halat
5.0
12.0
LBLB/12755.803
1988Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25255.783
2062Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10355.753
2167Tadeusz Biernat
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/10355.743
2251Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10355.503
2314Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DSDS/6754.963
2454Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10354.232
253Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6754.192
2660Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/10354.042
2752Eugeniusz Somogyi
Krystian Blaut
1.5
2.5
MPMP/10353.942
2837Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LBLB/12753.862
2927Maria Pruchniewska
Andrzej Sekuła
1.0
7.0
KPKP/16053.822
3013Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/6753.532
3155Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/10353.402
3253Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10353.372
3330Ryszard Kuczewski
Adam Szmidt
0.0
0.0
KP/16053.092
3470Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5153.021
3540Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12752.881
3631Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16052.011
376Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6751.401
3885Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/252-0.3751.301
3964Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10350.881
4082Beata Buczkowska-Linke
Andrzej Malenta
3.0
5.0
WPWP/25250.771
4180Wacław Stupnicki
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
ZP
WP
WP/25250.221
4210Adam Adamski
Marian Krzypkowski
1.0
1.5
DSDS/6750.191
4357Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/10350.14
4472Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PKPK/5150.09
458Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DSDS/6749.68
4618Piotr Kulesza
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/6749.44
4765Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10349.34
4863Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/10349.22
4938Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12749.16
5078Andrzej Małdziński
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25248.92
5184Przemysław Maliszewski
Paweł Kierszka
4.0
2.5
WPWP/25248.64
5283Stefan Samól
Tomasz Pawłowski
3.0
1.0
WPWP/25248.57
5320Aleksander Skorupa
Henryk Masłowski
5.0
4.0
DSDS/6748.45
5424Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9448.42
5521Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/9448.36
5629Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16048.36
5741Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12748.13
5887Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
4.0
WPWP/252-0.3747.87
597Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6747.67
6042Czesław Rekret
Sławomir Drewalski
4.0
4.0
LBLB/12747.62
6112Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DSDS/6746.60
624Marcin Motykiewicz
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6746.23
6381Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25246.17
6471Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.0

PK
PK/5145.70
6526Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9445.49
6686Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25244.63
6750Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/10343.76
6835Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12743.21
6923Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9443.01
7032Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KPKP/16042.72
7115Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6742.69
7269Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5142.46
7339Grzegorz Hajkowicz
Marian Dąbrowski
1.5
2.0
LBLB/12741.53
7449Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10340.64
7566Dorota Gadaś
Jerzy Bałon
2.5
2.0
MPMP/10340.24
765Bartłomiej Sikorski
Rafał Przywara
1.0
0.5
DSDS/6739.24
772Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6739.11
7858Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
NZMP/10338.94
7928Tadeusz Giernalczyk
Krzysztof Farecki
2.0
1.5
KPKP/16037.24
8045Maciej Szczerczak
Andrzej Kusion
4.0
7.0
MPMP/10336.97
8147Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/10334.86
8256Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
NZ
MP/10334.82
8373Kazimiera Sieradzka
Zofia Kędzior
0.0
0.0
PK/5132.34
8419Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
0.0
DSDS/6731.72

Statystyka ośrodków...