Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12302Marcin Szymański
Marek Sosiński
4.0
7.0
MP
WP
WP/24763.1633
13316Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24762.8632
16327Jan Borychowski
Kazimierz Dujs
12.0
4.0
WPWP/24762.0831
22301Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24760.6428
31290Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24759.7525
32325Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24759.6924
41296Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WPWP/24758.2920
50309Hieronim Nowacki
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24757.7116
62310Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WPWP/24756.6011
100293Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/24753.696
101330Zygfryd Banecki
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/24753.606
114288Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WPWP/24753.045
115326John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24752.975
117313Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24752.934
128291Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24752.234
129324Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24752.234
132317Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24752.083
162322Piotr Długi
Adam Peszke
2.0
5.0
WPWP/24750.341
163318Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24750.271
174311Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24749.69
176308Piotr Busse
Krzysztof Brudka
19.0
13.0
SL
WP
WP/24749.64
186297Jerzy Roszak
Wojciech Robiński
9.0
5.0
WPWP/24749.26
190329Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24749.13
193300Maciej Wybranowski
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/24749.01
202312Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.0
WPWP/24747.93
208292Maciej Kokorniak
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/24747.67
218314Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24747.19
223295Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24746.84
231315Krzysztof Galubiński
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/24746.32
233328Ryszard Nowicki
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/24746.11
235307Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/24745.98
257320Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24744.80
259321Janusz Kopras
Marian Kanikowski
3.0
3.0
WPWP/24744.72
264303Eugeniusz Kubiak
Roman Wojciechowski
0.5
0.5
WPWP/24744.55
271305Andrzej Plewiński
Maciej Masłowski
0.0
2.0
WPWP/24744.23
272287Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24744.22
280323Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24743.68
281319Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24743.64
289298Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24743.43
295299Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
2.0
WPWP/24742.37
296294Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24742.34
320289Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24738.23
328306Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
0.5
0.0
WPWP/24735.60

Statystyka ośrodków...