Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1199Justyna Żmuda
Mateusz Sobczak
15.0
7.0
MP
DS
MP/4068.0238
9166Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4063.5134
15195Wacław Gąssowski
Jan Skuciński
12.0
5.0
MPMP/4062.3532
51192Piotr Stopa
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MPMP/4057.5316
52167Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4057.4715
53190Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SLMP/4057.4615
65165Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4056.3010
66168Robert Podsiadły
Wit Klapper
4.0
21.0
MP
SL
MP/4056.089
86179Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MPMP/4054.637
89189Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4054.347
90200Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4054.136
93181Aron Shindler
Maciej Kędzierski
1.5
2.5
MPMP/4053.956
106169Andrzej Borek
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4053.505
110191Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/4053.155
121175Mirosław Sady
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MPMP/4052.664
124171Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4052.374
130164Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MPMP/4052.213
134184Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4052.023
135193Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4051.933
143187Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/4051.542
146186Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4051.452
222196Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4046.88
226188Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4046.83
238163Zbigniew Pierzynka
Hanna Leskiewicz-Łazarska
1.0
3.0
MPMP/4045.88
240172Jerzy Jeleń
Maciej Szczerczak
2.0
4.0
MPMP/4045.86
242194Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MPMP/4045.77
258180Stanisław Dynowski
Jerzy Batko
4.0
5.0
MPMP/4044.76
274173Barbara Lesiecka
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4044.14
275197Tomasz Ustrzycki
Konrad Nosal
1.0
0.5
MPMP/4044.12
286176Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/4043.48
287170Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4043.46
305183Konrad Ciborowski
Łucja Ciborowska
11.0
0.0
MPMP/4040.79
308182Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4040.50
313174Tytus Bisping
Janusz Wrześniak
5.0
3.0
MPMP/4038.75
315178Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4038.70
316177Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4038.70
334185Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4033.08

Statystyka ośrodków...