Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 349: W. Wochna - M. Figurski, 7.0, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 17EW 5 CxS HK-6 140099.68
1346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 18EW 3 HW DJ-1 5071.02
2343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 19EW 3 NTW SK+1 63091.77
2343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 20EW 4 SxS C5-2 50068.59
2340: S. Jóźko - P. Dickert, 2.0, NZ/ZP 21EW 3 HE CA+1 17082.48
2340: S. Jóźko - P. Dickert, 2.0, NZ/ZP 22EW 2 SE D5-1 10067.97
2339: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 23EW 2 NTN D2+1 15073.73
2339: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 24EW 3 NTW H8-1 5018.59
2337: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 25EW 3 DE DQ+1 13067.74
2337: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 26EW 3 NTS C8-1 10079.03
2341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 27EW 2 HW C5= 11062.28
2341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 28EW 1 SW D5-1 5065.20
2335: R. Borowski - M. Trukawka, 0.0, NZ 29EW 1 NTE D3= 9072.53
2335: R. Borowski - M. Trukawka, 0.0, NZ 30EW 4 HW C8-1 5026.72
3333: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 1EW 4 HW S4+1 45066.56
3333: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 2EW 2 SN CQ= 11030.57
4342: F. Wnęk - H. Leonowicz, 3.5, ZP 3EW 5 HxW CJ-1 20017.95
4342: F. Wnęk - H. Leonowicz, 3.5, ZP 4EW 1 SS D9+1 11059.29
5345: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 5EW 3 HS C9= 14036.94
5345: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 6EW 3 NTN C6+1 43082.80
6336: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 7EW 5 DE SQ= 60092.67
6336: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 8EW 3 NTS S6+1 43023.89
7332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 9EW 3 NTW H6+1 63059.87
7332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 10EW 1 NTW S3= 9045.54
8338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 11EW 3 NTN CT+2 46051.60
8338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 12EW 4 HE DQ+2 48048.09
9334: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 13EW 4 SxN DA-1 20065.60
9334: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 14EW 3 NTS S2-1 5093.31
 +/-
 WYNIK61.50
 MIEJSCE18